2080 Super mining düşük kazı

Ben pek bilgili değilim bu konuda ama şöyle bir şey duymuştum doğru mudur ekran kartı ile mining yapmak AAA oyun oynamak ile eşdeğermiş doğru mudur acaba?
Değil, sen mining'i düzgün yaparsan AAA oyunun yarısı kadar yorulur kart. Acemice yaparsan, mesela TDP arttırıp daha fazla kazanmaya çalışanlar gibi, kartın ömründen yersin.

Değil, sen Mining'i düzgün yaparsan AAA oyunun yarısı kadar yorulur kart. Acemice yaparsan, mesela TDP arttırıp daha fazla kazanmaya çalışanlar gibi, kartın ömründen yersin.

Düzgün yaptıktan sonra hiç o kadar az mı yoruyormuş yahu vay canına ben bayağı ekran kartı 1 aya pert oluyor sanıyordum.

GTX 1080 normalde 20 MH/s kazıyor ve 180W civarı çekiyor.
@onurcancelep hocamıza ayar çektik, şuan kart 22 MH/s kazıyor ve 100W çekiyor.
Hocam naptın 1080 40'da çalışır :D
GTX 1080 normalde 20 MH/s kazıyor ve 180W civarı çekiyor.
@onurcancelep hocamıza ayar çektik, şuan kart 22 MH/s kazıyor ve 100W çekiyor.
1080 ve 1080Ti normalde düşük veriyordu. Sonra Ethenlargmentpill kullanarak zamanında arttırdık fakat driver güncellemesi ile düzeldi. İçim acıdı yemin ediyorum lütfen driver güncelle en kötü ethenlargment ile dene yazık :D

Hocam naptın 1080 40'da çalışır :D

Stok ayarda 20 MH/s ile kazıyordu.
İnternetten araştırınca stok hızının bu olduğunu öğrendim. Mining ile aşırı içli dışlı değilim, 40 MH/s görmesi zor gibi geliyor bana, Youtube'da 1080 Tİ'a mining için ayar çeken biri 32 MH/s ile kazıyordu.

Stok ayarda 20 MH/s ile kazıyordu.
İnternetten araştırınca stok hızının bu olduğunu öğrendim. Mining ile aşırı içli dışlı değilim, 40 MH/s görmesi zor gibi geliyor bana, Youtube'da 1080 Tİ'a mining için ayar çeken biri 32 MH/s ile kazıyordu.
1080Ti 55Mh ile 1 yıl madencilik yaptım. Stokta da 20 vermez hocam, eski driverda öyleydi.
Denemesi bedava: Virosa/ETHlargementPill

Bunla düzeliyorsa senin Driver'da problem var yada çok yanlış UC, OC, UV yapmışın.

Hocam sen bayağı anlıyorsun galiba bu işten mining işine girmek için en az ne kadar bütçe lazım, elektrik faturası vs. si ile güzel kazandırır mı?
Sen kartı bul da girmesi kolay :D Kazandırmaması imkansız piyasa ne olursa olsun. Şu anda mükemmel kazandırıyor, piyasa çökse bile hiçbir zaman elektrikten zarar etmezsin- eğer işi biliyorsan.

Geri
Yukarı