2080 Ti'li Izoly alınır mı?

Hurry

Centipat
Öncelikle Izoly'nin kötü olduğunu biliyorum ama bu iyi gibi geldi DDR 4 RAM'leri de var ekran kartı ve işlemci zaten çok güçlü sizce alınır mı?

Komik değil. Troll konular açmayı bırakın artık. Burada yazdığınız mesaja göre Izoly hakkında zaten bilginiz var.

2080Ti 700W PSU yetmez
i9 9900K işlemci ve 2080Ti ekran kartına 600W yeterken, 750W nasıl yetmeyecek? Üstelik ikisi de sıvı soğutmalı.

Dipçe: Izoly, Rampage gibi Çinli markaları saymıyorum. Kaliteli bir PSU'da 2080Ti'lı sistem prizden maksimum anlık olarak 430-500W çeker.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
i9 9900K işlemci ve 2080Ti ekran kartına 600W yeterken, 750W nasıl yetmeyecek? Üstelik ikisi de sıvı soğutmalı.

Dipçe: Izoly, Rampage gibi Çinli markaları saymıyorum. kaliteli bir PSU'da 2080Ti'lı sistem prizden maksimum anlık olarak 430-500W çeker.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim hatam değerleri karıştırmışım. Başka bir yerde 750W tavsiye edilen değer olarak görmüştüm.

2080Ti 700W PSU yetmez ek olarak Izoly PSU hiç yetmez. 480GB SSD kesin o da James Donkey'dir. Anakartı tahmin bile etmiyorum.
Ben 3900X ve 2080 Ti sistemi 700W ile kullanıyorum.
Konuya gelirsek, Izoly ve Turbox kasalar ne olursa olsun alınmaz. Hem para tuzağı hem de kullandığı bileşenlerin ne olduğu belli değil.

Geri
Yukarı