2080 Ti'li Izoly alınır mı?

Hurry

Centipat
Öncelikle Izoly'nin kötü olduğunu biliyorum ama bu iyi gibi geldi DDR 4 RAM'leri de var ekran kartı ve işlemci zaten çok güçlü sizce alınır mı?

O fiyata 10900K + 3070/3080 alınır gibi. Yok yani bu izoly falan zaten dandik ama böyle sözde üst seviye sistem toplayınca da olması gerekenin 2 katı fiyatı satıyor nedense ve sadece işlemci ile ekran kartı düzgün oluyor, onun harici... 🤮 🤮

O fiyata en sağlam parçalarla RTX 3070 sistem toplanır. Böyle kalitesiz kasa, PSU, anakart, fanlar ve daha saymadığım onlarca parçaların en sağlamı alınır bu fiyata. Şu markaları gündemde tutmayın ne olur. Bu markaların bir modeli bide tavsiye edilmez. Yani parayı buna vereceğine at ve onu biri bulup sağlam bir sistem toplasın.

Öncelikle Izoly'nin kötü olduğunu biliyorum ama bu iyi gibi geldi DDR 4 RAM'leri de var ekran kartı ve işlemci zaten çok güçlü sizce alınır mı?
Hocam hem pahalı hem de bilgiler verilmemiş. Örneğin anakartın asıl modelini göremedim. Kötü bir anakart koymadıklarını nereden bileceğiz? Ram bellekler de aynı şekilde. PSU nun sertifikalı olup olmadığını da bilmiyoruz. Daha düşük bir fiyata güvenilir yerlerden toplayabilme imkanınız var. Kişisel önerim, yeni 3000 serisini beklemeniz.

Geri
Yukarı