20K ile iPad Air 5 vs iPad Pro 2021 12.9

tabletfurky

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizce hangisi alınır yeri gelir ders çalışmak yeri gelir film izlemek oyun oynamak istiyorum bütçem 15-20.000 civarı. 2. el alabilirim tabii iPad Pro 2021 modeli veyahut 2022 Pro modelide olabilir öneriniz nedir?

iPad Air 5'in size yeteceğini düşünüyorum. 2. El almak mantıklı değil bana kalırsa. Ders ve film konusunda hayli hayli tatmin eder. Oyun içinde aynı şeyleri söyleyebilirim, IpadOS üzerindeki oyunları zaten güncel bütün iPad'ler akıcı bir şekilde oynatabiliyor.

Merhaba 👋

iPad Air 5 kullandım ve bazı uygulamalar kararsız çalışır ve biraz ısınır 🔥

Güçlü ama pili hızlı biter ve oyun için pek elverişli değildir, bir Pro modelini insanlar tam olarak neden alır bilmiyorum ama gerek duyacağınız önemli bir takım özellik yoktur (iyi bir ekran ve Face ID dışında.)

Kesinlikle bir mini 6 sizin için en iyisi gibi çünkü oyun oynadığınızı belirttiniz, mini aslında minik bir Pro modelidir ve Type-C desteği ile ona neredeyse her şeyi bağlayabilir ve bir ekrana yansıtabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuştur, iyi hafta sonları 👍
IMG_0001.jpeg

Merhaba 👋

iPad Air 5 kullandım ve bazı uygulamalar kararsız çalışır ve biraz ısınır 🔥

Güçlü ama pili hızlı biter ve oyun için pek elverişli değildir, bir Pro modelini insanlar tam olarak neden alır bilmiyorum ama gerek duyacağınız önemli bir takım özellik yoktur (iyi bir ekran ve Face ID dışında.)

Kesinlikle bir mini 6 sizin için en iyisi gibi çünkü oyun oynadığınızı belirttiniz, mini aslında minik bir Pro modelidir ve Type-C desteği ile ona neredeyse her şeyi bağlayabilir ve bir ekrana yansıtabilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuştur, iyi hafta sonları 👍
Eki Görüntüle 1938624
Şahsen not alırken 11" ekran bile küçük geliyor bana. Mini ile not almayı unutun.

Şahsen not alırken 11" ekran bile küçük geliyor bana. Mini ile not almayı unutun.

11” ile oyun oynamak imkansıza yakın, konu sahibinin ihtiyaçları arasında oyun oynamak olduğu yazıyor.

Mini ile bir şekilde not alınabilir ama büyük ekranlı bir tableti elde tutup oyun oynamak bir süreden sonra acı verici olabilir.

En iyi çözüm için konu sahibinin bir teknoloji mağazasında bu cihazları deneyimlemesi ve öyle karar vermesi çok daha sağlıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı