21.000 TL monitör dahil sistem önerisi

Yok, 19k kasa tek başına benim zaten 26k gibi bir bütçem var monitör 5K desek klavye mouse gerisini hallederim diye düşündüm, ha bu arada attığım sisteme uygun monitör öneriniz var mı?
Kankam o kasa alınmaz. Bunu al 19 bandında ki en iyi sistem. Monitör olarakta bu iyi.

Kankam o kasa alınmaz. Bunu al 19 bandında ki en iyi sistem. Monitör olarak da bu iyi.

Sadece monitör linki var hocam yalnız? Bu arada aynı monitör İtopya'da var mı acaba? Tek bir siteden alayim diye çok da önemli degil ama.

Sadece monitör linki var hocam yalnız? Bu arada aynı monitör İtopya'da var mı acaba? Tek bir siteden alayim diye çok da önemli degil ama.
Pardon unutmuşum kanka, İtopya da şuan yok.

Pardon unutmuşum kanka, İtopya da şu an yok.

Cok sağ olun hocam bayağı bir yardımcı oldunuz ne zamandır daha fazla düşünmeden bunları alırım diye umuyorum, iyi günler dilerim.

Cok sağ olun hocam bayağı bir yardımcı oldunuz ne zamandır daha fazla düşünmeden bunları alırım diye umuyorum, iyi günler dilerim.

Ya şimdi biraz utandım tekrar bir şey sormaya aıgubeafha ama merak kalmasın artık diye 2 soru daha soracağım ondan sonra daha sizi rahatsız etmemeye calışırım.
RL.
1- önerdiğiniz kasadaki donanımlar yerleştirilmiş olarakmı geliyor ayrı ayrı kutularda mı? Ben takmayı beceremeyip kırarım falan diye.

2-masaüstü bilgisayarlar hakkında bilgim yok diye arkıma sordum internete bağlanmak için adaptör gerekiyor dedi doğru mu? Şu an laptop kullandıgım için daha önce hiç duymadım direk bağlanıyor sandım.

Son düzenleme:

Ya şimdi biraz utandım tekrar bir şey sormaya aıgubeafha ama merak kalmasın artık diye 2 soru daha soracağım ondan sonra daha sizi rahatsız etmemeye calışırım.
RL.
1- önerdiğiniz kasadaki donanımlar yerleştirilmiş olarakmı geliyor ayrı ayrı kutularda mı? Ben takmayı beceremeyip kırarım falan diye.

2-masaüstü bilgisayarlar hakkında bilgim yok diye arkıma sordum internete bağlanmak için adaptör gerekiyor dedi doğru mu? Şu an laptop kullandıgım için daha önce hiç duymadım direk bağlanıyor sandım.
1-Ekran kartı hariç montajlı geliyor kanka. Birde kablo çeksen iyi olur bence. Performansı daha iyi. Yoksa adaptör alırsın.

1-ekran kartı hariç montajlı geliyor kanka. Bir de kablo çeksen iyi olur bence. Performansı daha iyi. Yoksa adaptör alırsın.

Kablo dediğiniz Ethernet değil mi? Internete takılıyor onu yapmak biraz zor olur çünkü internetin oturma odasında durması lazım, adaptör alacağım o zaman yapacak bir şey yok peki ekran kartını takmak çok zor mu? YouTube'dan illaki videosunu bulurum gerçide kırmak istemem.

Kablo dediğiniz Ethernet değil mi? Internete takılıyor onu yapmak biraz zor olur çünkü internetin oturma odasında durması lazım, adaptör alacağım o zaman yapacak bir şey yok peki ekran kartını takmak çok zor mu? YouTube'dan illaki videosunu bulurum gerçide kırmak istemem.
Yok zor değil aslında ama çoğu kişi korkuyor. Netten izle beceremem diyorsan bir bilgisayarcıya götür 2 dkda halleder.

Yok zor değil aslında ama çoğu kişi korkuyor. Netten izle beceremem diyorsan bir bilgisayarcıya götür 2 dakikada halleder.

Hocam bu gen TR'nin sitesi neden bu kadar yavaş çalışıyor? İnternetle alakalı değil diğer tüm bilgisayar siteleri açılıyor. Bir de önerdiğiniz kasayı sepete ekliyorum, sonra sepetime giriyorum ama girdiğimde kasa yok oluyor, monitör kalıyor sadece?

Yeni konular

Geri
Yukarı