21.000 TL'ye kadar monitör dahil sistem önerisi

ULUSOYONUR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dizüstü sistemden kopup masaüstü sisteme geçmek istiyorum 21K bütçe ile ortalama bir sistem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Sistemi genel olarak oyun ve video editleri için kullanacağım , tercih ettiğim tek parça NVDIA ekran kartları.

Göz attığım sistemler:
Sinerji Felis Ryzen 5 5600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3070 [Oyun Bilgisayarı] (Site ve gamepower beni tedirgin ettiği için vazgeçtim)

ekran kartı olarak NVDIA
Hocam sizi anlıyorum ancak 6700 XT ile 1080p'de ray tracing de açabilirsiniz. Ben de bir Nvidia sever olarak 6700 XT'nin çok daha uzun yıllar götüreceğini düşünüyorum. Ray tracingi çok önemsiyorsanız Nvidia olabilir. Bunun dışında Nvidia'nın bir mantığı yok açıkçası.

Bunu tercih edebilirsiniz 3060Ti kaçırmamanızı öneririm yalnız işlemci kutusuz ve soğutucusuz olarak gelecek ona ayrı bir soğutucu almanız gerek zaten stok soğutucuyla gelse de yine ayrı soğutucu almak durumunda kalacaktınız. ID-Cooling SE214 alabilirsiniz.

Merhaba dizüstü sistemden kopup masaüstü sisteme geçmek istiyorum 21K bütçe ile ortalama bir sistem arıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Sistemi genel olarak oyun ve video editleri için kullanacağım , tercih ettiğim tek parça NVDIA ekran kartları.

Göz attığım sistemler:
Sinerji Felis Ryzen 5 5600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3070 [Oyun Bilgisayarı] (Site ve gamepower beni tedirgin ettiği için vazgeçtim)

Bunu tercih edebilirsiniz 3060Ti kaçırmamanızı öneririm yalnız işlemci kutusuz ve soğutucusuz olarak gelecek ona ayrı bir soğutucu almanız gerek zaten stok soğutucuyla gelse de yine ayrı soğutucu almak durumunda kalacaktınız. ID-Cooling SE214 alabilirsiniz.
İlgimi çekti alınabilecekler arasında

GameBooster olmasa anında alacağım bir sistem hakkında biraz araştırma yaptım alınabilir ama ben kafamda soru işareti oluşturmasını istemiyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı