21.000 TL sistem önerisi

Bütçe
21.000 TL

iedgein

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 21.000 TL belki 300 500 artabilecek sekilde bir kasa toplamayı düsünüyorum. Yüzde 80 oyun olacak. Gönlümden gecen RX ekran kartı ama konulardan gördügüm kadarıyla oyun harici kullanım için NVIDIA öneriliyor. Ben genelde cift ekran kullanacağım oyun oynarken diger ekranda video izlerim güncellenen grafik izlerim bu kullanıma uygun sistem önerirseniz sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerine göre hocam şu an bu sistemi tek tek toplasanız bu fiyatı geçecektir.
hocam ben simdi tek tek topladım da hem daha uyguna hem anakartı daha üst modele denk geldi

21 bine yakın geliyo bu sekilde cogunlukla @452252 hocamdan gördüm, siz ve @messinicocugu hocam yorum yaparsa cok sevinirim bu sistem iyi olur mu kullanımıma uygun mu

Hocam ben simdi tek tek topladım da hem daha uyguna hem anakartı daha üst modele denk geldi

21 bine yakın geliyor bu sekilde cogunlukla @452252 hocamdan gördüm, siz ve @messinicocugu hocam yorum yaparsa cok sevinirim bu sistem iyi olur mu kullanımıma uygun mu?

Olabilir sistem iyi hocam ramadan sadece iki tane alacaksınız değil mi?

hocam ben simdi tek tek topladım da hem daha uyguna hem anakartı daha üst modele denk geldi

21 bine yakın geliyo bu sekilde cogunlukla @452252 hocamdan gördüm, siz ve @messinicocugu hocam yorum yaparsa cok sevinirim bu sistem iyi olur mu kullanımıma uygun mu
Uygundur, toplanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı