1.800-2.000 Tl'ye Monitör dahil Toplama Bilgisayar

@Silinen üye Sağol, GTX 960 almam yanlış bir tercih olmaz değil mi? Daha güncel olmasından dolayı onu tercih ettim. Bir tane de uygun fiyatlı soğutucu alırım.

SSD gerekir değil mi? Onu da yazın yada kurbana doğru alırım.

Dostum R9 285, GTX 960'dan daha performanslı ancak 960 almak istiyorsan da pişman olmazsın. Soğutucu olarak Vortex 211Q öneririm. SSD konusunda ise, bütçeni arttırabilirsen al ancak diğer bileşenlerden kısmadan.

Son listeyi böyle yaptım. Sanırım değiştirmem (belki çok küçük değişiklikler). Ekran kartı olarak : En Ucuz Gigabyte GV-R928XOC-3GD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları - Bilio.com (Site temsili olarak)
Sinerji Bilgisayar bbba  TP Link Modem ve Ağ Ürünleri   Oki Yazıcı.png
GIGABYTE - Graphics Card - AMD - PCI Express Solution - Radeon™ R9 200 series - GV-R928XOC-3GD (rev. 1.0) bu da sitesi.
EDIT: Kasayı unutmuşum (bu da temsili-en ucuz bunu bulduğum için) En Ucuz Zalman Z3 Plus Mid Tower Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları - Bilio.com

@Silinen üye , @Xamazunga Kötü mü olmuş? Ekran kartı kötü değilmiş galiba. Gigabyte R9 280x 3 GB OC 384 Bit nasıl bir karttır ? | Technopat Sosyal

O mouse'u almanı önermem. En azından bunu almalısın. Klavye olarak da bu. Biraz pahalı gelebilir ama fiyatını son kuruşuna kadar hak eden iyi bileşenler. Bunun dışında güzel sistem alınabilir.

A4-Tech'den uzak dur. Zalman klavye alabilirsin, sakıncası yok. Mouse linki Bimeks anasayfasına atıyor. Modelini yazarsan daha detaylı bir bilgi verebilirim.

Logitech G300. Şu an indirimle (galiba) 70 TL.

Alacağım dönem o fiyatta olursa tekrar, hatta doların düşmesiyle biraz daha ucuz olursa kaçırmam diye düşünüyorum.

Bu arada ekran kartında bir problem yok o zaman yani onu almamda sakınca yok?

@Silinen üye

GIGABYTE kaliteli işler çıkarıyor G1 Gaming ile. R9 280X zaten günümüzün çoğu oyununu FullHD'de Ultra'da çok rahatlıkla oynatacaktır. Alınabilir, sıkıntı çıkarmaz.

inventus.com.tr: GIGABYTE GV-R928XOC-3GD ekran kartı - inventus Watt kısmı doğru mu?!? AMD nin daha çok tükettiğini biliyordum ama...

Önceki mesajımı yok sayabilirsiniz. Çünkü 280x almaktan vazgeçtim. Onun yerine GTX 960 yada R9 285 alacağım inşallah. İkisi de aynı özelliklere sahip galiba ve ikisi de güncel sürücülere sahip(!MİŞ!). Hemen incelemelere bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı