21.000 TL'ye kadar sistem önerisi

Yok şimdi şu da var bunlar çok geç kargoluyormuş, teknik desteğide 2 ayda cevap veriyormuş.

Hocam çok takmayın.

Açıkçası, atilan PcKolik sistemi eger sivi sogutma DeepCool yapilmayacaksa, cop tenekesi. 5600 yapilmasi da gerekiyor. Mumkunse o ucundan mesh olan, rezil gorunumlu Game booster kasayi da NZXT olarak degistirin, mesh olmasa da o kasadan daha iyi gozukuyor ve o kasa zaten ucundan mesh, ucundan...

PcKolik guvenilirdir. Eger dedigim gibi ozellestirme yapacaksaniz, alabilirsiniz.

İşemciyi 5600 anakartı ASRock B550 RAM'i 2X Corsair venegance sogutmayı DeepCool olarak degistim sizce şu an sistem nasıl ve NZXT de Game Booster da çok kötü gözüküyor hangisini seçeceğime karar veremedim.

İyi neyse düşüneyim az ona göre alacağım.

Dediğim gibi Şikayetvar'ı çok takmayın, biraz daha beklerseniz başka sitelerden daha F/P sistemler bulabilirsiniz belki ama garanti vermiyorum.

@pumour kasa kolay şey hocam, sistemi aldıktan sonra da değiştirebilirsiniz.

Kasayı sonradan DeepCool CG540 ya da CC560 olarak degistirebilirim DeepCool'u seviyorum. Ayrıca yukarıdakı yazdıgım yukseltmelerle bırlıkte sısem nasıl sizce?

Hocam şikayet varda pozitif birşey beklemeyin, zaten şikayeti olan yazıyor oraya. Vede siteyi sevmeyenler sırf aşağılamak için yapıyor.

Kasayı sonradan DeepCool CG540 ya da CC560 olarak degistirebilirim DeepCool'u seviyorum. Ayrıca yukarıdakı yazdıgım yukseltmelerle bırlıkte sısem nasıl sizce?
Güzel hocam, rami vedgeance yaparak 400 lira fiyattan düşün, anakartı b550 yapın. İşlemciyide yapabiliyorsanız R5 5600 yapın. Tavsiyelerim bunlar.

Son düzenleme:
pckolikte az önce rami 32 gb yapabiliyordum şuan maks 16?

Hocalarim ben itopyaninkini alacagim yardim icin yinede tsk

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı