21 bin kilometredeki CBR125R alınır mı?

Uzun süre yatmış bir motor almak sağlıklı değil motor sağlına baktırsan %60 çıkarsa öp başına koy. Yorgun 200'lük Pulsar veya 125'lik diri Benelli var.

Yedek parça sıkıntısı var mıdır? Top Speed'i 120'yi geçiyorsa tamamdır. Çünkü okulum bayağı bir uzak kalıyor evime bir tık hızlı gitmem lazım.

Yedek parça sorunu var mıdır hocam?

Bana kalırsa Çin'e bulaşma Benelli 125s al keyfine bak İtalyan aygırı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre yatmış bir motor almak sağlıklı değil motor sağlına baktırsan %60 çıkarsa öp başına koy. Yorgun 200'lük Pulsar veya 125'lik diri Benelli var.
Anladım Teşşekürler hocam.

Bana kalırsa Çin'e bulaşma Benelli 125s al keyfine bak İtalyan aygırı.

Ben böyle bir motor istemiyorum reis bir tık hızlı gözüksün naked benim tarzım değil.

Facebook kullanıyorsan QJ MOTOR gruplarına sorabilirsin hocam SRK 125R'ı. Malzeme kalitesi iyi görünüyor dışarıdan, tasarım olarak 250 cc'ye benziyor diyen çok gördüm.

Facebook kullanıyorsan qj motor gruplarına sorabilirsin hocam srk 125R'ı. Malzeme kalitesi iyi görünüyor dışarıdan, tasarım olarak 250 CC'ye benziyor diyen çok gördüm.

Tamamdır hocam bir Facebook'a bakayım eğer bir motorcu tanıdığınız varsa sorabilir misiniz? Bir sürü fikir almak süper olur ona göre alacağım motoru kararlıştırabilirim.

Tamamdır hocam bir Facebook'a bakayım eğer bir motorcu tanıdığınız varsa sorabilir misiniz? Bir sürü fikir almak süper olur ona göre alacağım motoru kararlıştırabilirim.
Motorcu tanıdığım var fakat herkes kendi motoruyla ilgili bilgi sahibi çevremde. 😂 125 CC racing sınıfında seçenekler belli hocam az çok, bütçeni biraz daha aşabilirsen Suzuki GSX-R 125 var mesela, parçası pahalı ama saat gibi motosiklet. Yamaha YZF R125'ten kesinlikle uzak durman gerekiyor, CBR 125R desen düşük km neredeyse yok ve 100.000₺'yi aşmış durumda piyasası. Yorgun bir Japon yerine QJ gibi Çinlileri tercih ederim.

Motorcu tanıdığım var fakat herkes kendi motoruyla ilgili bilgi sahibi çevremde. 😂 125 CC racing sınıfında seçenekler belli hocam az çok, bütçeni biraz daha aşabilirsen Suzuki GSX-R 125 var mesela, parçası pahalı ama saat gibi motosiklet. Yamaha YZF R125'ten kesinlikle uzak durman gerekiyor, CBR 125R desen düşük km neredeyse yok ve 100.000₺'yi aşmış durumda piyasası. Yorgun bir Japon yerine QJ gibi Çinlileri tercih ederim.
Suzukinin sıfır motoru 212.000K'dan başlıyor aşırı pahalı sıfır 125cclik için...

Suzukinin sıfır motoru 212.000K'dan başlıyor aşırı pahalı sıfır 125cclik için...
İkinci el olarak demiştim. Sıfır tercih edecekseniz seçenekler daha da azalıyor, düşük km, yeni model, ikinci el tercih edebilirsiniz. Önceden alıp evine koyup bayilerden uyguna verenler çıkıyor.

Benim tavsiyem ilk başta sıfır motor alma önce 2.el al biraz eskide olabilir fark etmez çünkü acemiliği 2.el yıpranmış motorda atmak sıfır motordan atmaktan daha iyidir. Çünkü daha yeni başlıyorsun o motor elbet düşer ister istemez acemilikten dolayı.
Eğer motor önceden sürdüysen tecrüben varsa o zaman sıfıra yönelebilirsin. Yuki gp2 benim 125cc arasında sevdiğim bir motor ona bakabilirsin. Sıfır bulamazsın muhtemelen fakat 5 bin km yi aşmayan halini bulabilirsin sarı sitede.

Son düzenleme:
Benim tavsiyem ilk başta sıfır motor alma önce 2.el biraz eskide olabilir fark etmez çünkü acemiliği 2.el yıpranmış motorda atmak sıfır motordan atmaktan daha iyidir. Çünkü daha yeni başlıyorsun o motor elbet düşer ister istemez acemilikten dolayı.
Eğer motor önceden sürdüysen tecrüben varsa o zaman sıfıra yönelebilirsin. Yuki gp2 benim 125cc arasında sevdiğim bir motor ona bakabilirsin. Sıfır bulamazsın muhtemelen fakat 5 bin km yi aşmayan halini bulabilirsin sarı sitede.
İkinci el konusuna katılıyorum ama Yuki GP2 para vermeye değen bir motosiklet değil. Top speed iyi diye popüler oldu onun haricinde balon.

Yeni konular

Geri
Yukarı