21 Mbps download ile GeForce Now CS:GO kaç FPS alınır?

İşletim sistemi
Windows 10
Daha fazla  
Merhaba beyler, benim bilgisayarım çok kötü. Sistem özellikleri GeForce Now'daki ile uyumlu, 2.00 GHz AMD A6-5200, 4 GB RAM (3, 54 boş alan), HD 8400 AMD ekran kartı, 240 GB SSD. Arkadaşlar 21 Mbps dowloand 5,20 upload 8 ms ping alıyorum. GeForce Now ile kaç FPS alırım? CS:GO'da

Merhaba, benim bilgisayarım çok kötü. Sistem özellikleri GeForce Now'daki ile uyumlu, 2.00 GHz AMD A6-5200, 4 GB RAM (3, 54 boş alan), HD 8400 AMD ekran kartı, 240 GB SSD. Arkadaşlar 21 Mbps dowloand 5,20 upload 8 ms ping alıyorum. GeForce Now ile kaç FPS alırım? CS:GO'da

Şu an kendi sisteminizden ayarları düşüğe çekip akıcı oynayabilirsiniz. İnternetten 1080p video izleyebiliyorsan takılmadan oynarsın ama beta sürecinde bazen sorun çıkarabiliyor.

Merhaba, benim bilgisayarım çok kötü. Sistem özellikleri GeForce Now'daki ile uyumlu, 2.00 GHz AMD A6-5200, 4 GB RAM (3, 54 boş alan), HD 8400 AMD ekran kartı, 240 GB SSD. Arkadaşlar 21 Mbps dowloand 5,20 upload 8 ms ping alıyorum. GeForce Now ile kaç FPS alırım? CS:GO'da

İnternet hızı ile FPS'in bir alakası yok GeForce Now'da bir sisteme bağlanıyorsunuz.

GeForce Now başka bir bilgisayar kendi sistemin ile GeForce Now'ın alakası yok. İşlemcin 2 çekirdek ve üstü 4 GB RAM'in varsa GeForce Now çalıştırabilirsin.

GeForce Now başka bir bilgisayar kendi sistemin ile GeForce Now'ın alakası yok. İşlemcin 2 çekirdek ve üstü 4 GB RAM'in varsa GeForce Now çalıştırabilirsin.

4 çekirdek 4 GB RAM var
Şu an kendi sisteminizden ayarları düşüğe çekip akıcı oynayabilirsiniz. İnternetten 1080p video izleyebiliyorsan takılmadan oynarsın ama beta sürecinde bazen sorun çıkarabiliyor.

2K video İzleyebiliyorum YouTube'dan

Hocam isterseniz 2 GB ile çalıştırın iyi bir internetiniz olduğu sürece oynarsınız karşıdaki server bilgisayarına bağlanıyorsunuz.

Program 2 GB RAM ile çalışmıyor, tarayıcıda 1GB RAM ile açarsın ama daha beta kullanımda. GeForce Now'da 1080p görüntüyü stream etmen için az da olsa çekirdek gücü lazım bu yüzden 2 çekirdek altı kurtarmaz dedim.

Geri
Yukarı