21 yaşında üniversiteye başlamak

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Geçen sene hazırlık okudum bu sene bölümüme başlayacağım. Bölümdeki çoğu kişi 2002/2003 doğumlu ben ise 2000 Kasım :D acaba uyum sağlayabilir miyim diye düşünüyorum bazen. Bir de bunun mezun olması var yaş olacak 25.bilmiyorum kafam karışık sizce çok mu geç?

2001 doğumlu 20 yaşındayım ben de bu sene hazırlık okuyacağım bir kaç arkadaşım da öyle okumanın yaşı olmaz ne ayıp bir şey ne de utanılacak.Kafana takma yani.

Bence sorun edilecek birşey değil. Lise bitince direkt üniversiteye başlamıştım ben. Üniversitedeki en iyi arkadaşlarımdan olan ve hala görüştüğüm arkadaşım benden 3 yaş büyük. Hatta kardeşi benimle yaşıt. Hazırlıkta 40+ yaşında bir teyzede vardı Türk Dili ve Edebiyatı'na giren. Bölümde Makina Mühendisliği mezun, siyasete atılmak isteyen 50 yaşına yakın bir adamda vardı. Üniversitede yaşın pek önemi olmaz.

Arkadaşlar +40 yaş diye bahsettiğiniz kişiler herhangi bir gelecek kaygısıyla, arkadaş ortamı yaratma, network kurma amacıyla gelmiyor üniversiteye. Aradaki fark bu.
2001 doğumlu 20 yaşındayım ben de bu sene hazırlık okuyacağım bir kaç arkadaşım da öyle okumanın yaşı olmaz ne ayıp bir şey ne de utanılacak.Kafana takma yani.
Hocam ben merkezi geçişle türkçe bölüme geçtim bide.Sizde gene en fazla 2002li falan olur.
Ben yeni mezun oldum. Benim bölümümde 68 yaşında bir amca vardı, yani asla geç değil devam ke. :)
Nerden ne mezunusunuz hocam ? Kaç yaşında mezun oldunuz bide.

Arkadaşlar +40 yaş diye bahsettiğiniz kişiler herhangi bir gelecek kaygısıyla, arkadaş ortamı yaratma, network kurma amacıyla gelmiyor üniversiteye. Aradaki fark bu.

Hocam ben merkezi geçişle Türkçe bölüme geçtim bir de. Sizde gene en fazla 2002'li falan olur.

Nereden ne mezunusunuz hocam? Kaç yaşında mezun oldunuz bir de.

Paü edebiyat 19'da girdim 24'te mezun oldum.

Hocam ben merkezi geçişle türkçe bölüme geçtim bide.Sizde gene en fazla 2002li falan olur.
Hocam sizin bu kadar bunu kafaya takmanız saçma.Sınıf arkadaşlarınız sizden küçük ya da büyük olsun ne fark eder.Sadece siz değilsiniz sonuçta bu yaşta üniversiteye başlayan.

Yeni konular

Geri
Yukarı