2100 Liraya Kırık PS4 Alınır mı?

@Furkan17TR dostum bir şey soracağım ama meraktan. Kırık makine aldık diyelim. Bazı pahalı oyunlardan hevesimizi aldık. Sonra online oynayabilmek için güncelledik ve orijinale geçtik. Böyle bir şey yapılır mı ?

Evet dostum. Makinani kirdin, oyunlari doldurdun. Direk ayarlardan sistem guncellemesinden guncelle. Zaten icinde ki oyunlar kilitlenecek. Oynayamayacaksin.

Ama PSN indirimlerini takip edersen cok uyguna oyuna sahip olabilirsin ;)

Bu dediginiz sey yapilir. Ama daha sonra pisman olmayacaginiza emin olun. Her cikan oyun 60€'dan cikacak. Her buyuk oyun 300 liradan cikacak. Hicbir istisnasiz. Indirim falan bilmem ama 60€, Turkler olarak bizi cok zorlar.

Ben sahsen guncellemeyecegim. Suan guzel guzel oynuyorum.

PC yanında konsol tercih etmek nasıl bir düşünce stili anlamıyorum. Cevabı ise: ALMA.

Uncharted 4: Bir hirsizin sonu (TR altyazi-dublaj)
Uncharted 4: Kayip Hazine (Emin degilim ama TR altyazi-dublaj)
Last of Us (TR Dublaj-Altyazi)
Last of Us Part II (bakacagiz)
God of War III (TR Altyazi)
God of War 4 (Bilmiyorum)
DriveClub (TR Arayuz)

:)

Son düzenleme:
Arkadaşlar güvendiğim bir spotçuda 2100 lira kırık PS4 buldum. 2 kol ve 10 oyunla beraber. Online oynamayı çok sevmem zaten olmasa da olur. Yine de danışmak istedim sizce alınır mı ?
HAYIR korsan almayın aldırmayın. Sonra türkiye'de oyunlar çıkmıyor yok türkçe desteği neden yok yeaa diye ağlıyorsunuz.

Ayriyetten, madem orijinale dondureceksin, niye 2100 liraya 2.el aliyorsun?

1400'e ikinci el al. Kalan 700 liranin 100-200 arasi fiyata 2 el DS4 al. Kaldi 500 lira.

500 lira ile PSN'den indirimleri kacirmazsan cok iyi fiyata alabilirsin. Hele hele kardeslik yaparsan yari fiyatina sahip olursun :)

Bide boyle dusun derim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı