21030 vaka varken lise 2. sınavlar iptal olur mu?

Evet yeni sınavdan geldim sınava girdim hocalarda biraz insaflı olsa çok iyi olurdu dinden 20 klasik sordu süre yetiştiremedim.

1. sınavları yaptık vakalar arttı, bizde 2. sınavları yapma kararı aldık.
-Ziya Selçuk

İsterse o vaka 30-40 bin olsun. Ziya Selçuk yaptıracak o sınavı.

Arkadaşlar sınavlar 3 Mayısa ertelendi herkese geçmiş olsun.

Arkadaşlar sınavlar 3 Mayısa ertelendi herkese geçmiş olsun.
Evet olan yine bana ve bazı arkadaşlara biz sınavlara girdik ve yarında gireceğiz 29 marttan sonra diyor orda çünkü şuan içimden çok şeyler geçiyor ama neyse burdan sınavları erken başlatan müdür beye ve öğretmenlere selam veriyorum eminim herkes veriyordur.

Evet olan yine bana ve bazı arkadaşlara biz sınavlara girdik ve yarında gireceğiz 29 Mart'tan sonra diyor orada çünkü şu an içimden çok şeyler geçiyor ama neyse buradan sınavları erken başlatan müdür beye ve öğretmenlere selam veriyorum eminim herkes veriyordur.

Bizde aynısını 1. sınavlarda yaşamıştık Ekim'de olmaya başladık sizin adınıza da üzüldüm şahsen

Bizde aynısını 1. sınavlarda yaşamıştık Ekim'de olmaya başladık sizin adınıza da üzüldüm şahsen

Ben ikisini de yaşadım artık bıktım ama neyse onu geçtim bu da insaflı olsalar ya İngilizce de 4 sayfa nedir arkadaş süre yetmedi. (buradan İngilizce hocama selam olsun kulakları çınlamıştır.

Ben ikisini de yaşadım artık bıktım ama neyse onu geçtim bu da insaflı olsalar ya İngilizce de 4 sayfa nedir arkadaş süre yetmedi. (buradan İngilizce hocama selam olsun kulakları çınlamıştır.

Mat derslerine girip ödevlerimi yapmama rağmen inadına sözlüme düşük verip ta***k geçer gibi her gün 1 puan düşüren hoca kılıklı insana selam olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı