21030 vaka varken lise 2. sınavlar iptal olur mu?

Mat derslerine girip ödevlerimi yapmama rağmen inadına sözlüme düşük verip ta***k geçer gibi her gün 1 puan düşüren hoca kılıklı insana selam olsun
Bütün performans "sözlü için verilen ödevleri" yapmama rağmen sınavım düşük diye 60 giren hocaya selam olsun...

Ve 3 Mayısa ertelendi daha ne istiyorsunuz? Bende öğrenciyim komple iptal olmaz çünkü burası Türkiye geçen senede aynı mevzular yaşandı. Sonuç 2019 LGS'den daha zor sınava tabii tuttular.

Ve 3 Mayısa ertelendi daha ne istiyorsunuz? Bende öğrenciyim komple iptal olmaz çünkü burası Türkiye geçen senede aynı mevzular yaşandı. Sonuç 2019 LGS'den daha zor sınava tabii tuttular.
Ne olması gerekiyor? Tüm sınavlar iptal olsun ülkenin tüm sistemi birbirine mi girsin? Sınavlar iptal olsun diye ağlayanlar tüm gün ya Valorant oynuyor ya da gittikleri AVM’lerde veya çarşılarda story atıyor. Sınava bir hafta kala da tweet atmaya başlıyorlar. Ülkemin gençleri bile şaka gibi cidden. Ülke nereye gidiyor anlamak çok zor...

İlk dönem sınavları bittikten 2 gün sonra ikinci dönemi yapacaklarını söylediler. Nasıl yetiştireceğim kara kara düşünüyorum açıkçası.
Benim de aynı şekilde ilk dönem sınavları bitti eve bir geldim 2 hafta sürecek 2. Sınav listesi. 1.5 hafta önceden başlamıştım çalışmaya ancak yetiştirmem olası bile değildi. Şimdi biraz daha zamanım oldu.

Bende zaten iptal değil de ertelenmesini istiyordum. Geçen dönem kasım'da sınava girdim ve notlarım matematik hariç iyi çoğu ders 5 tweet atanlara söylediğiniz duruma tamamen saygı duyuyorum benim ertelenmesini istediğim durum çok fazla konuyu bir haftaya sıkıştırmış olmaları ve vakalardan dolayı korkmam okul virüsün kaynadığı yerde yer alıyor. En son ne zaman oyun oynadım hatırlamıyorum bile.

Ne olması gerekiyor? Tüm sınavlar iptal olsun ülkenin tüm sistemi birbirine mi girsin? Sınavlar iptal olsun diye ağlayanlar tüm gün ya Valorant oynuyor ya da gittikleri AVM'lerde veya çarşılarda story atıyor. Sınava bir hafta kala da tweet atmaya başlıyorlar. Ülkemin gençleri bile şaka gibi cidden. Ülke nereye gidiyor anlamak çok zor...

Genel konuşmamanızı şiddetle öneririm. Sürekli olarak evdeyiz. Ve dersin bitiminden sonra dışarı çıkmak kimseyi ve seni alakadar etmez herkes ne yaparsa kendine yapar ama MEB'in 3 Mayısa ertelenmesi doğru bir karar.

Geri
Yukarı