215/55R/16 yazlık lastik önerisi

utkuversus

Kilopat
Makaleler
13
Yer
Ankara
Merhaba. 215/55/16 yazlık lastik tavsiyesine ihtiyacım var. Aracım Civic FC5. mevcut lastiklerimin ikisi birden yarıldığı için yeni lastik almam gerekiyor. Lastik konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum. Bütçem lastik başına 4000-4500TL arasıdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
En iyi lastik diye bir durum yoktur. Beklentine göre lastik alman daha iyi olacaktır. Yakıt tüketimi, ıslak zemin performansı, konfor, gürültü seviyesi ve uzun ömür gibi birçok etken var. Senin için hangisi önemli ise ona göre tercih et. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olduğu için ben Lassa Greenways tercih ettim.

Continental ya da Michelin. Kendim, eşim dostum vs. 0 veya ikinci el araba aldığında üzerindeki lastik 2 günlük dahi olsa Continental ya da Michelin değilse ilk işim değiştirtmek oluyor.

Conti Ultracontact FR aldım. 215 55 16 ara ölçü diye mi anlamadım, kartta limit kalmadı. O nasıl pahalılıktır arkadaş?
Continental ya da Michelin. Kendim, eşim dostum vs. 0 veya ikinci el araba aldığında üzerindeki lastik 2 günlük dahi olsa Continental ya da Michelin değilse ilk işim değiştirtmek oluyor.

Geri
Yukarı