22.000-23.000 TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
Maks 24

4Cosmos

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yakın dönem içerisinde bir laptop alacağım. Ayrıca üniversite için kullanmayı düşünüyorum. Fiyat bandı çok uçuk olmasın, maksimum çıkacağım seviyeler 22-23 civarıdır. Aklımda Excalibur G900 vardı ama çoğu kişi Casper almamamı söylediler. Kafamda net bir fikir oluşmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

ASUS olabilir.
ASUS ROG serisi iyidir.
@kelesimo

ROG'larda şu anlık bir performans problemi var. TUF'larda çözüldü fakat ROG'lar için halen güncelleme gelmedi, beklenecekse alınabilir.

Benim önerim 20.4'ten yanadır. @499337 de zaten 20.3 aldı onun hemen bir üst modeli tek fark ekran büyük (17, 3 inç) (20.3 15.6 inç). Geri kalan her şey aynı. Ekran kartları 130W, kasalar tongfang. Tek fark ekran boyutu. Param cebimde kalsın derseniz 20.3 alın ama 20.4 mantiken daha iyi soğur, çünkü alan büyük daha soğuk çalışır 20.3'e göre fakat yine ısınır. Param cebimde kalsın derseniz Tulpar T5 v20.3 yok arkadaş ekranda büyük olsun derseniz Tulpar T7 v20.4 alın geçin.

ROG'larda şu anlık bir performans problemi var. TUF'larda çözüldü fakat ROG'lar için halen güncelleme gelmedi, beklenecekse alınabilir.

Benim önerim 20.4'ten yanadır. @499337 de zaten 20.3 aldı onun hemen bir üst modeli tek fark ekran büyük (17, 3 inç) (20.3 15.6 inç). Geri kalan her şey aynı. Ekran kartları 130W, kasalar tongfang. Tek fark ekran boyutu. Param cebimde kalsın derseniz 20.3 alın ama 20.4 mantiken daha iyi soğur, çünkü alan büyük daha soğuk çalışır 20.3'e göre fakat yine ısınır. Param cebimde kalsın derseniz Tulpar T5 v20.3 yok arkadaş ekranda büyük olsun derseniz Tulpar T7 v20.4 alın geçin.
Sürekli monsterdan uzak durmamı söylüyorlar. Vereceğim fiyat monster laptopları için fazlaymış.
Neye dayanarak söyledikleri hakkında bir fikrim yok.

Tavsiyem ASUS ROG, Gigabyte ve HP almanız. Ama HP'nin yeni kasalarını tavsiye ederim. Eski kasaları da fan konumuna göre anlayabilirsiniz. Kenarlarda fan olursa yeni, ortada olursa eski.
Eski kasaların da bir sıkıntısı yok ama menteşe yerleri güven vermediğinden öneremeyeceğim.

Öneririm, OLED'li Aero'yu inirimde yakalarsanız harika bilgisayar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı