22.000-23.000 TL oyuncu laptop önerisi

Bütçe
Maks 24
Hocam benim için 4K olması cidden çok önemli bir artış değil. Yani 2K'da gayet makul, tamamen FPS oranına bakıyorum. 2K 144HZ gayet makul benim için.

Hocam benim için 4K olması cidden çok önemli bir artış değil. Yani 2K'da gayet makul, tamamen FPS oranına bakıyorum. 2K 144Hz gayet makul benim için.

2K 144 Hz derken hocam alacağınız laptoplar zaten 1080p olacak maalesef. 20.4 ekranı 1080p 144 Hertz 17.3 inç. Gigabyte ise 1080p 240 Hertz 15,6 inç. 20.3 yani cebimde 3-4K TL para kalsın kalana monitör alayım diyorsanız @499337 hocamın aldığı 20.3 yani 1080p 144 Hertz 15,6 inç laptop alıp + olarak 2K 144 Hertz monitör alabilirsiniz yanına.

Monster'a yanaşmanızı tavsiye etmem, bu arkadaşlar gelip yine laf edecek biliyorum ama Monster bütçe olmadığında ve acil durumda tercih edilebilir bir marka. Yazılım güncellemesi BIOS ekran kartı ses sürücüsü Update'lerinde sıkıntılar var. Hoparlörlerini son seste kullanınca patlıyor. Ekran NTSC değerleri düşük kalitesiz. Plastiği kalitesiz. Fiyattan ucuzlatmak için her yola başvurmuşlar.
Kötü bir şey değil ama dediğim durumlarda alınır görüşüm.

Arkadaşlar tongfang diye gelecek birazdan. Tongfang dediği de kasa tasarımı değişik. Clevolarda hava akışı düzgün sağlanmadığından ısınıyordu, tongfang kasalar düzgün hava akışı sunduğu için daha iyi soğutma sağlıyor sadece bu.

Ya size kaç kere anlattık. Neden anlamıyorsunuz?

Son attı

Alamaz zaten yalan söylüyor o arkadaş sıvı soğutmalı PC'lerde o değerler görülüyor. Siz Gigabyte 15G kc alabilirsiniz ekranı 240 Hertz 1080p. Monster 20.4 sadece ekranı büyük olduğu için tercih edilebilir onun dışında her şeyi aynı zaten. https://www.trendyol.com/gigabyte/a...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme

Son attığınız gayet makul gibi gözüküyor. 11. nesil ile 10.nesil arasında çok fazla fark olacağını zannetmiyorum. Umarım çok bir kayıp yaşatmaz, dediğim gibi bu konulara çok vakıf bir insan değilim.
Ya size kaç kere anlattık. Neden anlamıyorsunuz?
Hocam sende Monster tavsiye ediyorsun galiba.

Son attı

Son attığınız gayet makul gibi gözüküyor. 11. nesil ile 10.nesil arasında çok fazla fark olacağını zannetmiyorum. Umarım çok bir kayıp yaşatmaz, dediğim gibi bu konulara çok vakıf bir insan değilim.

Hocam sende Monster tavsiye ediyorsun galiba.

Evet. Tongfang kasa olduğu için sorunsuz. Alınabilir

Evet. Tongfang kasa olduğu için sorunsuz. Alınabilir
Evet, indirim kovalıyorum şuan için. En kötü ihtimalle ilkbaharı bekleyeceğim. O zamana kadar detaylı bir incelemede yapmış olurum. Şuan için bahsettiğiniz v20.4 ve 3 kafamda. Ek olarak siz kullanıyorsunuz galiba, bir eksisi var mı? Servis vesaire hiç sorun yaşadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı