22.000 TL laptop önerisi

Merhaba, HP Victus 16 D1042NT modeli satın almayı düşünüyorum ve kullanıcıların veya bilgi sahibi olanların deneyimlerini öğrenmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların bilgilendirmesi benim için çok faydalı olacaktır. Teşekkür ederim.

Ek olarak, laptopun bağlantısını paylaşıyorum: hepsiburada.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, HP Victus 16 D1042NT modeli satın almayı düşünüyorum ve kullanıcıların veya bilgi sahibi olanların deneyimlerini öğrenmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların bilgilendirmesi benim için çok faydalı olacaktır. Teşekkür ederim.

Ek olarak, laptopun bağlantısını paylaşıyorum: hepsiburada.com

Alınır bence hocam. Siz atmasaydiniz ben de dahil herkes Victus atacakti zaten. Lenovo bakilabilir bir de.

RTX 3060 daha iyi olur bence.

trendyol.com/casper/excalibur-intel-core-i7-11600h-16gb-500gb-ssd-rtx3060-6gb-15-6-fhd-dos-gaming-laptop-p-117833073

İşlemci anlamında daha iyi Tuf. Ayrıca 2023 serisinde daha az sorun var. 4050 ile DLSS 3 gelmesi iyi bir ayrıcalık. Ancak tabii 3060'ın kas gücü daha fazla.

Excalibur direkt sorunlu cihaz. Alınmamalı.

İşlemci anlamında daha iyi TUF. Ayrıca 2023 serisinde daha az sorun var. 4050 ile DLSS 3 gelmesi iyi bir ayrıcalık. Ancak tabii 3060'ın kas gücü daha fazla.

Excalibur direkt sorunlu cihaz. Alınmamalı.

Haklısınız hocam. Excalibur'un o modelinin iyi olduğunu duymuştum o yüzden attım. 4050'li bir TUF atmışlardı, sanırım en mantıklısı o olur.

İlla cihaz üzerinden yorum istiyorsanız o fiyata 3050 Ti mantıklı değil, işlemci gücünden dolayı tercih edilebilir sadece. 75W GPU'su var ve soğutması ortalama.

Cevaplarınız için hepinize tek tek teşekkür ederim, fakat bu cihaz hakkında verebileceğiniz cevaplar benim için daha makbuldür.

Alınabilir cihaz. Bütçe çıkarsa yukarıdaki Asus daha iyidir ama bunu alsanız da pişman olacağınızı sanmam.

Önemli uyarı. 14 gün boyunca iyi test edin. Eğer beğenmezseniz şartsız iade hakkınız var. Kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı