300 bin TL'ye Peugeot 206 hatchback alınır mı?

Araca alınır diyen arkadaşlar 1 kere olsun binmediğine eminim. Kesinlikle uzak durulması 3 yıl kullandım illahlah ettim zar zor sattım elektrik tesisatı baştan yapılmış olsa bile emin olun bir yerden sonra arıza verecektir çünkü kronik parçası pahalıdır otomatik viteste şanzımandan dolayı sanayiden çıkamazsınız manuelde ise yokuş çıkmaz sibop ayarları kanser ettirir yani anlayacağınız sanayiyi seviyorsanız 2004 model arabaya Ferrari parçası parası almak isterseniz buyurun alın.
Arkadaş haklı ama parçası çok pahalı değil ki otomatik vites alınmaz zaten. Temizini alacaksan kafan rahat olur ama piyasanın dip fiyatlarından alırsan vay haline.

Peki performans olarak nasıl ve cok arıza verir mi 150-170bin kmde alacağım
1.6 motorları yeterince performans olarak yeterli. 1.4 ise dizel alırsan gene yeterli olur ama benzini bence seni yorar.

300 bin ₺ bütçem var, hem arıza vermeyecek hem genç arabası olmasını istiyorum. Bu bütçeye Peugeot 206 kafamda var, alınır mı sizce? ( 5 kapılı şart 2004 model üstü )
Elektrik ve motor tesisatını gözden geçir sorun yoksa al yoksa başın ağrıyabilir

Elektronik sistemin ve motorun çok temiz olması lazım yoksa masraf çıkarıyor.

Geri
Yukarı