22.000 TL'ye kadar RDR2'yi 2K ultrada oynatacak sistem önerisi

haymatlos1

Picopat
Merhaba sadece kasa olmak üzere 18-22 arası zorlarsa Max 23 bin arası bir sistem arıyorum. Sistem uyumu olabilecek darboğaz sorunu vs. yaşatmaması daha iyi olur.

Ek: Daha çok RDR2 için istiyorum 2K'da Ultra oynatabilecek bir sistem benim için yeterli.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
1
2
3
4

Şu sistemleri genel olarak buldum bunların arasından en mantıklısı hangisi olur peki hocam?

Ek sıkıntı şikayetvar vs gibi sitelerden çok inceledim bu siteleri hasarlı/kusurlu gelme problemi biraz şans işi belki ama bunları dikkate almalı mıyım?

1
2
3
4

Şu sistemleri genel olarak buldum bunların arasından en mantıklısı hangisi olur peki hocam?
Ucuzluk bakımından 1. sistem. NVIDIA istiyorsanız 4. sistemde iyidir, ama VRAM sorun çıkarabilir 2k’da.

1
2
3
4

Ek sıkıntı şikayetvar vs gibi sitelerden çok inceledim bu siteleri hasarlı/kusurlu gelme problemi biraz şans işi belki ama bunları dikkate almalı mıyım?
İkincinin parçaları genel olarak daha kaliteli (ROG Strix vs.) ama ucuz olsun diyorsan 1 ile git. Diğer seçeneklere bakma çünkü RX6800'lü sistemin 20 bin olduğu yerde 3070TI'lı bir sisteme 24 bin verilmez.

Geri
Yukarı