22 saatten sonra Witcher 3 bırakılıp Witcher 2 başlanır mı?

Kleith

Hectopat
2. oyunu 20 saat oynadım saldım ve uzun süre sonra 3. oyuna başladım. Ama RPG öğelerini gördükçe pişman oluyorum. Tekrar başlamaya değer mi? 22 saat oynadım bir sürü yan görev vb. çok arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kadar pişman olacak bir şey yok tadını çıkar illa çıkaramıyorum dersen 1 ve 2'nin hikayesini okuyabilir veya hikaye videosunu izleyebilirsin.

Hocam ben Witcher 1 oynuyorum daha 4 saat oldu sadece ama oyunun havası biraz kasvetli olduğu için sıkması normal mi? Aralıksız uzun süre oynayamıyorum böyle bir bırakma isteği geliyor bir süre sonra. Oyunu seviyorum, sevmemek ile ilgili değil.

Witcher 1 zaten saran bir oyun değil beni de sarmamıştı çok sıkılmıştım.

Hocam ben Witcher 1 oynuyorum daha 4 saat oldu sadece ama oyunun havası biraz kasvetli olduğu için sıkması normal mi? Aralıksız uzun süre oynayamıyorum böyle bir bırakma isteği geliyor bir süre sonra. Oyunu seviyorum, sevmemek ile ilgili değil.
Sıkması normal combat çünkü çok zevksiz. Combo tarzı combat sistemi var oyunda ancak hikayesi çok iyi .

Bende de Witcher 2'de var.Dandelion'u kurtardıktan sonra canavar öldürme yerini bir türlü geçemiyorum ama katlanmaya çalışıyorum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı