220.000 TL otomatik vites sıfır araba önerisi

Sarı siteden 0 Skoda fabia bakabilirsiniz 2021 model biz 5 kişiyiz gayet rahat bir araçtı sattık şu an octavia ya geçmeyi düşünüyoruz bir bakın derim.
Ben Fabia kullanıyorum 17 model oldukça memnunum ve Volkswagenler gibi marka parası ödemiyorsun.

Egeacı oldugun belli tamam arabaya bir şey demiyoruz da egeaya 200 bin vermek akıl var mantık var sence verilir mi?
Ben Egea'ya biniyorum diye Egea eleştirilemez demiyorum. Bunu ilk önce anla. Senin mantığınla olaya bakacak olursak Türkiye'de her şey ederinden daha pahalı, Amerika'da çok daha ucuz.
Araba, ev, kıyafet, yemek, motosiklet vesaire daha birçok şey ederinden pahalı diye hiçbir şey almayalım mı? Piyasa şartlarına bakman lazım, piyasa şartlarına göre dolu paket bir Egea'ya 200.000₺ vermek bence mantıklı. Ayrıca soruma cevap vermeni istiyorum. 220.000₺'ye mantıklı sıfır sedan bir otomobil önerebilir misin? Ama sen inatla bu paralara sanki Bentley veriyorlarmış da millet Egea öneriyormuş gibi kızıyorsun.

Egea o kadar garip bir araba ki hangi mantıkla yaptılar yok uyarı veriyor neden ısınmış bu bir sorun mu? Değil e ne yapacağız sağa çek soğusun bu ne.
Biz yaklaşık 4 yıldır kullanıyoruz. Hiçbir sorun çıkmadı. Yakıtını koyduk işimize baktık. Çevremde kullanlar da herhangi bir sıkıntı yaşamadı.

Ben Egea'ya biniyorum diye egea eleştirilemez demiyorum. Bunu ilk önce anla. Senin mantığınla olaya bakacak olursak Türkiye'de her şey ederinden daha pahalı, Amerika'da çok daha ucuz.
Araba, ev, kıyafet, yemek, motosiklet vesaire daha birçok şey ederinden pahalı diye hiçbir şey almayalım mı? Piyasa şartlarına bakman lazım, piyasa şartlarına göre dolu paket bir Egea'ya 200.000₺ vermek bence mantıklı. Ayrıca soruma cevap vermeni istiyorum. 220.000₺'ye mantıklı sıfır sedan bir otomobil önerebilir misin? Ama sen inatla bu paralara sanki bentley veriyorlarmış da millet egea öneriyormuş gibi kızıyorsun.

Egea ilginç bir araba öncelikle fiyatına göre sunduğu donanımlar fena değil tasarımı göreceli olarak iyi. Konforu oldukça güzel. Malzeme kalitesi ve işçilik ise vasat bir araç b segmenti ayarında. Tabii ne kadar ekmek o kadar köfte 220.000TL param olsa bende egea almaz gider 2.ele bakardım ama sıfır olarak düşünürsek mantıklı.

Ben Egea'ya biniyorum diye egea eleştirilemez demiyorum. Bunu ilk önce anla. Senin mantığınla olaya bakacak olursak Türkiye'de her şey ederinden daha pahalı, Amerika'da çok daha ucuz.
Araba, ev, kıyafet, yemek, motosiklet vesaire daha birçok şey ederinden pahalı diye hiçbir şey almayalım mı? Piyasa şartlarına bakman lazım, piyasa şartlarına göre dolu paket bir Egea'ya 200.000₺ vermek bence mantıklı. Ayrıca soruma cevap vermeni istiyorum. 220.000₺'ye mantıklı sıfır sedan bir otomobil önerebilir misin? Ama sen inatla bu paralara sanki bentley veriyorlarmış da millet egea öneriyormuş gibi kızıyorsun.

Neden her fırsatta Amerika ile kıyaslıyorsunuz hocam? Amerika'da yaşamıyoruz biz de memnun değiliz bu durumdan ama burada bu şekilde konuşmanın bir mantığı var mı? 2021 yılında hala testlerden 5 yıldız alamayıp herhangi bir kazada canını kaybedebileceğin bir aracı sırf geniş diye almak çok saçma. Aldıysan bile aynı şekilde bunu önermek çok saçma. Sırf sıfır diye canını tehlikeye atmak en mantıksız iş. İlla sedan istiyorsan 5000-10000 Km'deki araçlara bakabilirsiniz, az daha fiyat farkı ile illa sedan istiyorsan Corolla'ya bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı