220-250 TL 7.1 destekli kulaklık önerisi

James Donkey'den daha iyidir. Bir ürünün logo basılıp basılmadığını bu tür sitelerden anlayabilirsiniz:
Yok ya ben güveniyorum. Çok iyi bir marka olduğunu biliyorum o yüzden bir araştırma içine girmeyeceğim. Teşekkürler.

Gerçek 7.1 ne olduğunu biliyor musunuz acaba? Sanaldan bahsetmiyorum. Gerçek 7.1 kulaklıklar yüksek fiyata satılmaktadır. Bilip bilmeden konuşma.
Attığınız modelde de Sanal 7.1 bulunuyor :) Sanırım ASUS'un şu kulaklığı ile karıştırınız.

@AlturSasa 75 lira değil de 200 lira verseydim hiç memnun olmazdım. Bunun gibi markalara çok iyi diyorsunuz da, ASUS, Corsair, MSI ne o zaman? Onlar mı kalitesiz oluyor 🤣

Attığınız modelde de Sanal 7.1 bulunuyor :) Sanırım ASUS'un şu kulaklığı ile karıştırınız.

@AlturSasa 75 lira değil de 200 lira verseydim hiç memnun olmazdım. Bunun gibi markalara çok iyi diyorsunuz da, ASUS, Corsair, MSI ne o zaman? Onlar mı kalitesiz oluyor 🤣
Yok ben arkadaşın verdiği bütçeye göre değerlendirme yaptım sadece tabii ki onlar iyi markalar eğer bu fiyatlara arkadaşın istediği gibi bi kulaklıkları varsa o markaların paylaşın lütfen arkadaşta alsın hemen 😅

Yok ben arkadaşın verdiği bütçeye göre değerlendirme yaptım sadece tabii ki onlar iyi markalar eğer bu fiyatlara arkadaşın istediği gibi bi kulaklıkları varsa o markaların paylaşın lütfen arkadaşta alsın hemen 😅
Bu bütçede alınabilecek kulaklıklar:
  • Tronsmart Sono
  • Bloody G528C
  • Tronsmart Glary
  • Corsair HS35
Daha başka var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı