2200 TL kulaklık önerisi

stechi

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 2200 TL bütçem var ve hem dışarda telefonda müzik dinlemek için hem de pcde oyun oynarken kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Biliyorum iki işlev için farklı kulaklıklar daha sağlıklı fakat gaming kulaklığa para vermek istemiyorum. Sadece mikrofon orta düzeyde olsun (pcde kullanım için) benim için yeterli. Pcde kablolu kullanım yapabilirim latency düşürmek ve mikrofondan daha iyi yararlanmak için.

Şimdilik şu iki ürünü bulabildim;

https://www.hepsiburada.com/anker-s...lue-a3027-p-HBCV00000FJQ49?magaza=Hepsiburada

Kulak içi isterseniz:

Yaklaşık 2200 TL bütçem var ve hem dışarıda telefonda müzik dinlemek için hem de PC'de oyun oynarken kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Biliyorum iki işlev için farklı kulaklıklar daha sağlıklı fakat Gaming kulaklığa para vermek istemiyorum. Sadece mikrofon orta düzeyde olsun (PC'de kullanım için) benim için yeterli. PC'de kablolu kullanım yapabilirim latency düşürmek ve mikrofondan daha iyi yararlanmak için.

Şimdilik şu iki ürünü bulabildim;

https://www.hepsiburada.com/anker-s...lue-a3027-p-HBCV00000FJQ49?magaza=Hepsiburada

Bildiğim kadarıyla kablosuz kulaklıklarda kablolu bağlantıda mikrofonu kullanamıyorsunuz.

Kulak içi isterseniz:

Bildiğim kadarıyla kablosuz kulaklıklarda kablolu bağlantıda mikrofonu kul

Kulak içi isterseniz:

Bildiğim kadarıyla kablosuz kulaklıklarda kablolu bağlantıda mikrofonu kullanamıyorsunuz.
Hocam birkaç yerde kulak içilerin PC'de mikrofon noktasında sıkıntı yaşadığını ve kaliteli ses vermediğini duydum, gördüm. Çoğu kulak içi kulaklıkta da low latency gibi teknolojiler olmadığından gecikmeler olabiliyormuş. Benim durumumda kulak içi pek mantıklı gelmedi bana ama bilemedim.

Hocam birkaç yerde kulak içilerin PC'de mikrofon noktasında sıkıntı yaşadığını ve kaliteli ses vermediğini duydum, gördüm. Çoğu kulak içi kulaklıkta da Low latency gibi teknolojiler olmadığından gecikmeler olabiliyormuş. Benim durumumda kulak içi pek mantıklı gelmedi bana ama bilemedim.

Hocam genelde oyun amaçlı kulaklıklar olmadığı için mikrofonları kulak üstüden bir tık daha iyi oluyor ama gecikme değerleri yüksek oluyor.
Bu attığım kulaklıklardaki mikrofonlarda fena değil gayet iş görür.

Hocam genelde oyun amaçlı kulaklıklar olmadığı için mikrofonları kulak üstüden bir tık daha iyi oluyor ama gecikme değerleri yüksek oluyor.
Bu attığım kulaklıklardaki mikrofonlarda fena değil gayet iş görür.
Q35 veya 458BT alacağım sanırım. Çoğu kaynak Q35 diyor ama bilemedim. Bu markayı sevemiyorum bir türlü. Musically - Tiktok logosunu andıran logoları benim gözümde marka değerini zedeliyor :D

Q35 veya 458BT alacağım sanırım. Çoğu kaynak Q35 diyor ama bilemedim. Bu markayı sevemiyorum bir türlü. Musically - TikTok logosunu andıran logoları benim gözümde marka değerini zedeliyor :D

Aynı markanın Q10 modelini (Anker'in giriş seviyesi modeli) gayet iş görüyor hatta performansı fiyatına göre gayet iyi ister kablolu ister kablosuz kullanabilıyorum hi-res sertifikalı sadece mikrofonu kötü.

Q35 öneririm Anker'in sağlam kulaklıklarından birisidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı