2200 TL monitör önerisi

Bütçe
2200
O zaman sana Viewsonic VX3276-2K-mhd öneririm. Hem 32" hem 2K hemde 1.07 milyar renk ayrıca 10bit renk gamutu tam bir f/p canavarı ayrıca içinde oyunculara yönelik hazır ekran profilleride ekli.

O zaman sana Viewsonic VX3276-2K-mhd öneririm. Hem 32" hem 2K hemde 1.07 milyar renk ayrıca 10bit renk gamutu tam bir f/p canavarı ayrıca içinde oyunculara yönelik hazır ekran profilleride ekli.

1.07 milyar zaten normal bir değer ve bu modelde çok fazla sorun yaşayan var.

@Semdulge MSI MAG 272C'ye bakılabilir. Renk gamı yüksek, renk derinliği 8 bit + FRC (1 milyar renk dedikleri olay, ama gerçek 10 bit değil. Yine de 8 bitten çok daha iyidir.) ve parlaklığı da 300cd. Bence kağıt üstünde iyi.

Tabii yorumlara bakmadım, kronik bir sorunu var mı bilmiyorum. MSI bor monitör tercih ederken biraz daha dikkat edilmeli bence. Geneli iyi ama patlak verilen modeller oluyor.

Bu arada ekran kartınız Nvidia ise G-Sync Conpatible bir monitör de bakılabilir.

1.07 milyar zaten normal bir değer ve bu modelde çok fazla sorun yaşayan var.
1.07 milyar renk normal mi? arkadasın belritigi fiyat araliginda bana kaç tane 1.07 milyar renk gamutuna sahip monitör bulabilirsin? Ayrica bu zamana kadar okudugum tum yorumlarda bu monitoru kullananlar memnun malum aslinda yorumları sorun yaşayan insanlar dahq cok yazar. Ama ben bu urunde sizin belirttiginiz gibi "fazla" sorun yaşayan görmedi.

@Semdulge MSI MAG 272C'ye bakılabilir. Renk gamı yüksek, renk derinliği 8 bit + FRC (1 milyar renk dedikleri olay, ama gerçek 10 bit değil. Yine de 8 bitten çok daha iyidir.) ve parlaklığı da 300cd. Bence kağıt üstünde iyi.

Tabii yorumlara bakmadım, kronik bir sorunu var mı bilmiyorum. MSI bor monitör tercih ederken biraz daha dikkat edilmeli bence. Geneli iyi ama patlak verilen modeller oluyor.

Bu arada ekran kartınız Nvidia ise G-Sync Conpatible bir monitör de bakılabilir.

Ekran kartım 1660 Super. Önerdiğiniz monitör bütçemi biraz aşıyor ama yine de AOC'lerin yanına kaydedeyim, indirimlerden yakalayabilirim.

Bu hafta içi almam gerekiyor. Bir monitör gönderdim ikincisinde ölü piksel çıkması bi 10 günümü daha alır. Ölü piksel testi yapan bi satıcı var mıdır, biliyor musunuz?

Geri
Yukarı