2200 TL monitör önerisi

Ghosting sorunu var. İkinci monitörüm olur kendisi. Kesinlikle FPS oyunları oynarken oyun zevkimin içine ediyor. Ayrıca günlük kullanımda da bolca ghosting yaşıyorum. Beyaz ağırlıklı sitelerde çok fark etmezken daha koyu renkli sitelerde gün gibi ortada oluyor. Ucuza aldığım için çok tasa etmiyorum, ayrıca ikinci monitörüm. Yine de öneri olarak insanlara bu monitörü sunmayın.
@Buğra's neden güldüğünüzü öğrenebilir miyim?

Son düzenleme:
Ghosting sorunu var. İkinci monitörüm olur kendisi. Kesinlikle FPS oyunları oynarken oyun zevkimin içine ediyor. Ayrıca günlük kullanımda da bolca ghosting yaşıyorum. Beyaz ağırlıklı sitelerde çok fark etmezken daha koyu renkli sitelerde gün gibi ortada oluyor. Ucuza aldığım için çok tasa etmiyorum, ayrıca ikinci monitörüm. Yine de öneri olarak insanlara bu monitörü sunmayın.
@Buğra's neden güldüğünüzü öğrenebilir miyim?

Rampage veya gamepower monitör öneren birini kâle almayın

Arkadaşların dediği LG 24GN650-B, DellS2422HG, 24g2u/27 üçlüsü FPS için uygun

Bende 24gn650B var gayet yeterli bi monitör. Tek tavsiyem çok karanlıkta kullanıyorsanız DellS2422HG olsun tecihiniz.
Onerebileceginiz 27 inç monitör var mı?

Hocam sadece bunlara bakarak bu modelin sorunlu olduğuna mı karar verdin?

Hocam sadece bunlara bakarak bu modelin sorunlu olduğuna mı karar verdin?
Başka konularda var elbette ve Türkiye'de çok popüler değil. Konu "alınır mı" konu sayısı bile bir elin parmağını geçmez.

@LaMorte Hocam madem bu kadar komik geldi, kullanıyorsunuz herhalde monitörü. Kullanmıyorsanız neye dayanarak yorumumun komik geldiğini öğreneyim. Çünkü aktif olarak solumda duruyor ve bir ay kadar ana monitörüm olarak kullandım. Kesinlikle ghosting sorunu var monitörün.

Yeni konular

Geri
Yukarı