2200 TL Monitör Önerisi

Neden 240Hz? Oynadığınız oyunlara bakılırsa ihtiyacınız yok.

Günümün çoğunu Valorant oynayarak geçiriyorum o yüzden 240 Hz bakmıştım.

Sakın alma o fiyata AOC alırsın.

Ürünün linki varsa atabilir misiniz?
Özellikle ETS 2'de 2K çözünürlüğe ve Hz değerine hazır olmadığını düşünüyorum. İleride upgrade yapılırsa belki ama.
2K için:
1080P için:
1080P güzel gibi.

Son düzenleme:
Boyut olarak ne düşünüyorsun? Ona göre önermek çok daha mantıklı olur. Bütçe uygunken 8 bit IPS panel alınabilir. 240 Hz alacakların TN panel olacak muhtemelen, görüş açıları ve renkleri kötü. IPS'de siyahları görece kötü verir. VA'da renkleri IPS kadar iyi veremez ama siyahları iyi verir.
IPS panel monitörümle VA panel televizyonu yan yana koyunca o farkı çok daha net gördüm. Renklerde hafif bir farklılık var ama siyah konusu fark ediyor cidden. Keza IPS'lerde ışık sızması vs. gibi sorunlar olabiliyor.
Ayrıca düşünürsen 2000'e MSI G24C6 kapalı kutu halde satıyorum.

Boyut olarak ne düşünüyorsun? Ona göre önermek çok daha mantıklı olur. Bütçe uygunken 8 bit IPS panel alınabilir. 240 Hz alacakların TN panel olacak muhtemelen, görüş açıları ve renkleri kötü. IPS'de siyahları görece kötü verir. VA'da renkleri IPS kadar iyi veremez ama siyahları iyi verir.
IPS panel monitörümle VA panel televizyonu yan yana koyunca o farkı çok daha net gördüm. Renklerde hafif bir farklılık var ama siyah konusu fark ediyor cidden. Keza IPS'lerde ışık sızması vs. gibi sorunlar olabiliyor.
Ayrıca düşünürsen 2000'e MSI G24C6 kapalı kutu halde satıyorum.
23-27 arası.
Fiyatı bütçene uygun ve paneli IPS.

Öneriniz için teşekkürler. Listeme ekledim.

Geri
Yukarı