2200 TL'ye monitör tavsiyesi

BayJax

Hectopat
Yer
HerYer Ayrıca Poşet
Daha fazla  

Arkadaşlar, bunları beğendim. Sizce hangisi daha iyi? Ekran kartı 1050, günlük kullanım sayılabilir. Profesyonellik yok. Ne yapacaksam eğlence amaçlı olacak. 1050, 2 K besler mi? Öneriler varsa bütçe 2200, dahili hoparlör şart, Inc 32 civarı olmalı ya da çok iyi bir monitör olmalı 24 olması için. Daha çok tasarım ve video düzenleme yapacağım. 2200 benim için en son sınır. Şimdiden sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar, bunları beğendim. Sizce hangisi daha iyi? Ekran kartı 1050, günlük kullanım sayılabilir. Profesyonellik yok. Ne yapacaksam eğlence amaçlı olacak. 1050, 2 k besler mi? Öneriler varsa bütçe 2200, dahili hoparlör şart, Inc 32 civarı olmalı ya da çok iyi bir monitör olmalı 24 olması için. Daha çok tasarım ve video düzenleme yapacağım. 2200 benim için en son sınır. Şimdiden sağ olun.

1050 2K besler fakat düşük sistem gereksinimli oyunlarda besler örnek CS:GO LoL Minecraft gibi fakat böyle Warzone Battlefield V bunun gibi güçlü oyunları 2K'da en düşükte belki 30 FPS oynarsınız o da akıcı olmaz.

LG olan monitör de sıkıntı olur mu?
ASUS model nasıldır?
Önerileriniz var mıdır bu bütçe ile? Çok rekabetçi oyun oynamıyorum görsel kalite daha önemli.

Hocam sıkıntı olmasıyla alakası yok isterseniz 8K monitör alın hiçbir sıkıntı olmaz fakat ekran kartı o çözünürlükte doğru düzgün bir FPS aldıramaz size GTX 1050'ye 2K alabilirsiniz fakat sadece düşük sistem gereksinimli oyunları 2K'da oynayabilirsiniz gerisini 1080P düşükte anca.

Bence 32 veya 23.8" falan alma 27 al 2 sininde ortak yönü bu 32 büyük 23.8 performans = 27" ikisini de içerir kullanıyorum 144 Hz falan al.

Hocam sıkıntı olmasıyla alakası yok isterseniz 8K monitör alın hiçbir sıkıntı olmaz fakat ekran kartı o çözünürlükte doğru düzgün bir FPS aldıramaz size GTX 1050'ye 2K alabilirsiniz fakat sadece düşük sistem gereksinimli oyunları 2K'da oynayabilirsiniz gerisini 1080P düşükte anca.
Anladım, LG 1080 p den yüksek biraz o monitörde FPS kaybı olurmu 2 K kadar?
Bence 32 veya 23.8" falan alma 27 al 2 sininde ortak yönü bu 32 büyük 23.8 performans = 27" ikisini de içerir kullanıyorum 144 Hz falan al.
Yerim varken almak istiyorum zamanında büyük masa yaptırdım sırf o yüzden.
Link ile önerir misiniz?

Anladım, LG 1080P'den yüksek biraz o monitörde FPS kaybı olur mu 2 k kadar?

Çözünürlük arttıkça FPS kaybı olur fakat 3.kez tekrar ediyorum düşük sistem gereksinimli oyunları oynuyorsanız 2K alınabilir fakat böyle yüksek sistem gereksinimli oyunları oynuyorsanız o ekran kartı 2K'da en düşük ayarlarda bile tatmin edici bir FPS sunamaz size.

Lg olan monitör de sıkıntı olurmu?
Asus model nasıldır?
Önerileriniz var mıdır bu bütçe ile? Çok rekabetçi oyun oynamıyorum görsel kalite daha önemli.
2K monitör alabilirsin ama ileride ekran kartını değiştirmen gerekecek. Görsel kalite önemli ancak ultra ayarlarda o ekran kartı bir işe yaramaz. 2K monitör için sağlam bir sistem lazım keyif almak istiyorsan. Onun haricinde düşük FPS düşük ayarlarda o monitörün pek önemi kalmaz. Sadece film falan izlerken keyif alabilirsin.

2K monitör alabilirsin ama ileride ekran kartını değiştirmen gerekecek. Görsel kalite önemli ancak Ultra ayarlarda o ekran kartı bir işe yaramaz. 2K monitör için sağlam bir sistem lazım keyif almak istiyorsan. Onun haricinde düşük FPS düşük ayarlarda o monitörün pek önemi kalmaz. Sadece film falan izlerken keyif alabilirsin.

Ve de Minecraft gibi oyunları oynuyorsan Minecraft'ı 2K'da akıcı bir şekilde oynayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı