2200 TL'ye sistem toplama

Sen saçmalamaz mısın? Öneri o aldıracak halimiz yok. Bilip bilmeden konuşmayalım. Açıklamasını yapmışım. GTX760'ı da ona kıyasla önermişim. Okumasını bil de gel lütfen...
Arkadaşın demek istediği sen 3 senelik bir kartı oyun sistemine tavsiye etmişsin. Oyun sistemlerinde güncellikte önemli. Tutupta HD serisi önermen saçmalık olmuş.

Arkadaşın demek istediği sen 3 senelik bir kartı oyun sistemine tavsiye etmişsin. Oyun sistemlerinde güncellikte önemli. Tutupta HD serisi önermen saçmalık olmuş.

Tamam kardeş önermiyorum. Niye uzatıyosunuz yaaa. İyiki yazdık yani. Adam almak istiyosa zaten onu alır. Bize de bişey söylemek düşmez. O kadar da yazımda dedim ki GTX 760 daha GÜNCEL...

@Bob Dolphin Hocam bana da bir sistem gerek 2100-2250 civarını aşmamasını rica ediyorum. Ayrı bir konu açmak istemediğim için buraya yazıyorum, 3gb 384 bit hızı olan bi grafik kartı vardı sanırım sapphire'den ona uygun bir şey dizer misin, oyun bilgisayarı olacak ve fiyata ayrı olarak bi monitör rica ediyorum. Sonradan alacağım monitörü

@Bob Dolphin Hocam bana da bir sistem gerek 2100-2250 civarını aşmamasını rica ediyorum. Ayrı bir konu açmak istemediğim için buraya yazıyorum, 3gb 384 bit hızı olan bi grafik kartı vardı sanırım sapphire'den ona uygun bir şey dizer misin, oyun bilgisayarı olacak ve fiyata ayrı olarak bi monitör rica ediyorum. Sonradan alacağım monitörü
Tekrar hazırlamaya gerek yok. Konunun başındaki sistem gayet iyi. Monitor olarak Asus 23" vx238h veya AOC i2369v öeniririm

1. sistemden mi söz ediyoruz? Eğer öyleyse onu alacağım ama ekran kartının belleği ve biti düşük gibi geldi nedense

1. sistemden mi söz ediyoruz? Eğer öyleyse onu alacağım ama ekran kartının belleği ve biti düşük gibi geldi nedense
Evet 1. sistem önerimdir. Bit dışında bakacağın faktörlerde var. Saat hızı gibi. Ayrıca güncellikte önemli. 1. Sistem gayet iyi. Şöyle örnek vereyim:
Nvidia GTX 980 256 bit ve şu anda en performanslı kartlardan biri.
AMD r9 290 veya 290x 512bit fakat GTX 980 bu iki karttan daha performanslı.

Evet 1. sistem önerimdir. Bit dışında bakacağın faktörlerde var. Saat hızı gibi. Ayrıca güncellikte önemli. 1. Sistem gayet iyi. Şöyle örnek vereyim:
Nvidia GTX 980 256 bit ve şu anda en performanslı kartlardan biri.
AMD r9 290 veya 290x 512bit fakat GTX 980 bu iki karttan daha performanslı.

Teşekkürler bugün alıyorum kasayı. Meraktan soruyorum birde, AMD'nin Amd Fx X6 6300 Soket Am3+ 3,5Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar şu işlemcisi i5'e göre daha mantıklı olmaz mı, sizce de?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı