2200G sisteme 8 GB RAM eklenirse FPS artar mı?

Evet çift kanal olduğu için baya rahatlar ve performans artar. CSGO gibi oyunda 20-50 FPS artarken RDR2 gibi bir oyunda 5-10 FPS artabilir.

Çift kanal RAM olacağı için bariz bir şekilde artar, oyundan oyuna değişir.

PUBG Mobile 20 25 FPS arasına sahibim kaç FPS artış gösterir.

@Akif @Achlyis @Süleyman Pro @ıtechin.

PUBG Mobile'de 20 25 arası FPS alıyorum ne kadar yükselir çok yükselmezse almcam tek onu oynuyorum zaten.

Son düzenleme:

PUBG Mobile'de 20 25 arası FPS alıyorum ne kadar yükselir çok yükselmezse almcam tek onu oynuyorum zaten.
RX 570 le bir mobil oyunda o kadar düşük alman saçma. Sistemin işlemcindeki GPU yu kullanıyor.

R3 2200G ve RX 570 sahibim 8 GB RAM var. 8 daha alsam FPS'im artar mı? Anakartım ASUS Prime A320M-K alacağım RAM:Adata Bakır Soğutuculu Xpg Gammix D10 Kırmızı 8gb Ddr4 Gaming Ram Fiyatı - Trendyolç
Ufak bir artış olur ayrıca sistem çok çok rahat çalışır. Kendim bizzat deneyimledim.

Emülatör zaten stabil çalışan bir şey değil ki hocam. Farklı bir emülatör deneyin ya da neyden oynuyorsanız artık.

Giriş seviyesi telefonlarda bile 30FPS alınıyorken böyle bir PC de 25FPS alman bence bir sorun var. MSI Afterburner ile değerlerine bakma şansın var mı?

Geri
Yukarı