2200TL GTX 1660 Super Önerisi

Tamam da sen sadece Windforce modelinde sorun yaşadın diye koca markayı silip atacak mısın?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha fazla gerekli mi?

ASUS ROG STRIX GTX 1660S modelini kullanıyorum. 2500 liraya almıştım çok memnunum. AAA oyunlarda başarılı. Biraz daha bütçe ayırabilirseniz mutlaka öneririm. Parasını hak ediyor bence.

PALIT Gtx1660 Super Gp Oc 6gb 192bit Gddr6 | Trendyol Bu modele de bakabilirsiniz hocam. Palit iyi bir markadır ama pek bilinmez. Zamanınız var ise indirim kovalayıp 3 fanlı Gigabyte modellerine de bakabilirsiniz. 2300-2400 bandına düşebiliyor bazı indirimlerde.
Zaman sıkıntı degil hocam yeter ki uygun fiyata yakalıyalım. Bakıyorum 1800TL olan GTX 1660 Superler uçmuş 2000 üstü fiyat bile değmez aslındada napalım mecburuz, şuan hazır 2590 TL Bütçem var.
Monitör için içinden 200-300TL kalması lazım.
ASUS ROG STRIX GTX 1660S modelini kullanıyorum. 2500 liraya almıştım çok memnunum. AAA oyunlarda başarılı. Biraz daha bütçe ayırabilirseniz mutlaka öneririm. Parasını hak ediyor bence.
Birazdan kasıt 1000TL üstümü, 3500 civarlarında o kart malesef.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Daha fazla gerekli mi?
Windforce serisi zaten sorunlu diyorum sen hala Windforce model kullanıcı konuları atıyorsun. Attığın diğer konularda kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Her model aynı performansta, aynı derecede ve aynı seste çalışacak diye bir şey yok.

Windforce serisi zaten sorunlu diyorum sen hala Windforce model kullanıcı konuları atıyorsun. Attığın diğer konularda kişiye göre değişkenlik gösterebilir. Her model aynı performansta, aynı derecede ve aynı seste çalışacak diye bir şey yok.
Sen daha ne yazdığını bilmiyorsun. Sorunlu falan dememişsin. Çıkan sesten bile haberin yok. Herkeste fan bir yere sürtüyor gibi ses çıkarıyor neredeyse aynı seviyede.

Yeni konular

Geri
Yukarı