2250 TL Masaüstü Hazır PC Tavsiyesi

DusT

Hectopat
Daha fazla  
Kasa toplamanın daha iyi olduğunu biliyorum ama sizinde görüşlerinizi alarak hazır kasa almayi düşünüyorum.

2000 ila 2250 civarında bir bütçem var fakat az daha arttırma olasılığım var o yüzden ilk tercihlerim 2200 civarı.

Benim bilgisayarda istediğim özellik oyunlarda iyi performans ve belli başlı oyunlarda video çekerken kasma sorunu olmaması. Tamamen sizin bıraktım.
Teşekkürler.

?

Hazır bilgisayar alma taraftarı asla olmadım hocam ben. Mevcut bütçelere çok daha verimli sistemler toplanabiliyor. Net rakamınızı yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim.

Kasa toplamanın daha iyi olduğunu biliyorum ama sizinde görüşlerinizi alarak hazır kasa almayi düşünüyorum.

2000 ila 2250 civarında bir bütçem var fakat az daha arttırma olasılığım var o yüzden ilk tercihlerim 2200 civarı.

Benim bilgisayarda istediğim özellik oyunlarda iyi performans ve belli başlı oyunlarda video çekerken kasma sorunu olmaması. Tamamen sizin bıraktım.
Teşekkürler.

?
Hazır bilgisayarlarda toplama. Sadece sen değil sırf satsın diye göz boyamak isteyen kişiler topluyor. Montaj yapmayı bilmiyorsan montaj yapıp gönderen yerler var.

Bir arkadaşım montaj konusuna değinmiş. Montaj yapmayı bilmiyorum ve bir site var (site ismi vermek ne yanlış veya doğru bilmiyorum) Sitenin ismi sinerji,40TL daha verip montajli ve driverler kurulu sekilde geliyor. Sizinde bildiginiz güzel siteler varsa toplama bilgisayar almayı tabi ki de tercih ederim. Bir dostum başka bir konumda bana bilgisayar toplamıştı onu da sizinle paylaşayim.
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/upload_2017-5-22_9-10-43-png.235686/

bir site var (site ismi vermek ne yanlış veya doğru bilmiyorum)
Hocam bu forum serbest bir forum kurallar çerçevesinde istediğiniz çoğu şeyi yapabiliyorsunuz.
Toplama konusuna gelince 2250 TL'ye harika sistem toplarsınız. Sadece bilgisayar üzerine kurulmuş siteler(kurumlar da denebilir) montaj yapıp bilgisayarı hazırlayıp kapınıza kadar istediğiniz özellikteki bilgisayarı ayağınıza kadar getiriyor. Toplamanızı öneririz. :)

Bir arkadaşım montaj konusuna değinmiş. Montaj yapmayı bilmiyorum ve bir site var (site ismi vermek ne yanlış veya doğru bilmiyorum) Sitenin ismi sinerji,40TL daha verip montajli ve driverler kurulu sekilde geliyor. Sizinde bildiginiz güzel siteler varsa toplama bilgisayar almayı tabi ki de tercih ederim. Bir dostum başka bir konumda bana bilgisayar toplamıştı onu da sizinle paylaşayim.
https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/upload_2017-5-22_9-10-43-png.235686/
AMD Ryzen ™ 5 1400 3.2GHz, 8GB DDR4, GTX1050Ti 4GB 128bit, 128GB SSD 500W Oyun Bilgisayarı - Oyuncu PC - KARNE FIRSATI
Biraz bütçe arttırıp bunu alırsanız geleceğe yatırım olur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı