23.000 TL RTX 3060 Ti sistem toplama

Bütçe
23000
23K bütçeye nasıl yalnızca 3060 Ti ve sakat 5500 sıkıştırılıyor anlamadım.

Monitor dahil demis adamin monitoru 3K, geriye 20k kalıyor.
Ama oda dogru 20k ya rahat daha iyi sitem toplanir

arkadaşlar, kıyıda köşede birikmişiniz yoksa ve kredi kartı kullanıyorsanız eğer ve hazır sistemlere güvenmiyorsanız, ilk masaüstü pcniz için azcık heves ediyorsanız +2k,2.5k ekleyin tutara. bu fark sadece kredi kartının eklemesi :)

Monitor dahil demis adamin monitoru 3K, geriye 20k kalıyor.
Ama oda dogru 20k ya rahat daha iyi sitem toplanir
topla hocam bekliyorum. ancak 2k kredi kartı faizini de koy üste. 20k birikmişim yok, 12 taksitle. bu da bir gerçek.
Sizden beklentim hazır sistem önerisi veya bütçeyi eleştiri değil. 1 yıl müddetle 3060ti ile kullanılabilecek sorunsuz fp bir anakart ve sessiz çalıştığından emin olduğunuz kullandığınız bir psu önerisi. ben de biliyorum en basitinden intel i5 tercih etmeyi, fakat anakartları pahalı. gelişigüzel ezbere yorum yapmayın.
en basitinden 19k diyelim bir hazır sisteme. içinde de 3060ti asus dual mini olsun. 19k+3k monitör+2-2.5k taksit faizi ve klavye faresi ile en az 25k. Taktıkları işlemci 3k-4k bandında olabilir (12400f veya 5600x) fakat 400 liralık anakartla, dandik ssd ve psularla ben o kasaya güvenemem. Kaldı ki herhangi bir arıza yaşasam uğraş dur suistimallerle. paşalar gibi aldığım ürünü garantisine gönderirim kimseyle muhatap olmam olur biter.

Son düzenleme:
Bu varken o anakart olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı