23.000 TL'ye RTX 3060 Ti ve 12400F sistem toplama

Bütçe
23000
Kasa'nın hava akışı gayet iyi hocam kasa tier listesinde 4000D airflow ile aynı seviyede belirtilmiş:

Yurtdışındaki forumlarda pek göremediğimden ve 4000D airflow çok önerildiğinden öyle demiştim. Bu arkadaşların tier listesinde cidden yüksekmiş 500 TL'den kurtarabilir beni teşekkür ederim yine de o PSU ve motherboardı düşünmüyorum şimdilik.

X2;
Bütçe 1K civarı artarsa düşünülebilir.

Peki bu parçalar arasında direk al dediğiniz var mı malum dolar da yükseliyor parçalara zam gelmesinden korkuyorum indirim beklerken. Bir de 650w gayet yeterli diye duydum 750w lere çıkmaya gerek var mı?
650 yeter zaten. O paraya 750 alabilirsiniz o sebeple söyledim. Şuan parça fiyatları hakkında pek sağlıklı bilgi veremem sana. Bir parça lazım olduğunda fiyatları 1 hafta takip ediyorum. Yakın zamanda ssd ve psu aldık kuzenime o sebeple ikisine yorum yaptım. Malesef dolar kuru hızlı yükseliyor takip edilmiyor fiyatlar. İlk etapta ekran kartı ve işlemciyi çözün. Diğer parçalar da indirim daha sık oluyor. Tavsiyem amazon prime üyeliği alın. Amazonda prime üyelerine özel güzel indirimler denk geliyor.

X2;
Bütçe 1K civarı artarsa düşünülebilir.
1080p gaming düşünüyorum 3070 ti biraz fazla gereksiz kaçıyor bu çözünürlükler için yine de diğer parçaları inceleyeceğim belki daha ucuza getiririm sistemi. Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı