23-24K programlama icin laptop onerisi

Kasa tipi biraz farklı -belki ekran boyutu farkındandır- ama fan çıkışlarına bakarsanız ikisi de aynı.
İkisi de tongfang diye biliyorum ben de soğutmaları kötü değil victusun soğutması nasıl?

Hocalarim MacBook Air dusunuyorduk ancak ogrenci indirimi ile alacaktik. Fakat RAM ekletmek ozel konfigurasyon sayildigindan 4-12 hafta arasi teslim ediliyor, o sürede zam gelirse de farki odetiyorlar. Dolayisiyla riske girmeyi dusunmuyoruz.

Islemcisi guclu, 16 GB RAM'li (toplam 23-24K olacak sekilde yaninda 8 RAM alabilecegimiz bilgisayarlar da olabilir) ekran karti da CS:GO, dusuk orta ayar GTA 5 gibi oyunlarda uzmeyecek bir bilgisayar ariyoruz.

Tavsiyeleriniz icin cok teşekkürler.
Taşınabilirlik ve ekran boyutu sizin için önemliyse victusa bakabilirsiniz hocam şarjı normal kullanımda baya götürüyor ekranı da 16.1 inç aynısını sipariş ettim gelmesini bekliyorum ben de.

Taşınabilirlik ve ekran boyutu sizin için önemliyse victusa bakabilirsiniz hocam şarjı normal kullanımda baya götürüyor ekranı da 16.1 inç aynısını sipariş ettim gelmesini bekliyorum ben de.
Hocam hem iyi donanimi hem tasinabilirligiyle Victus daha mantikli geliyor. Tesekkur ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı