2300 TL Güncel Sistem Önerisi

Salih Şendil

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İki sitem de güzel eğer bütçen yeterse 1050 Tİ yerine RX 470, 570 ekleyebilirsin.
Monitör olarak ekonomik olması açısından BenQ GW2270 21.5" 5ms (Analog+DVI-D) Full HD VA Monitör Fiyatı
klavye mouse :Thermaltake Tt eSPORTS Commander Combo Kırmızı Işıklı Oyuncu Fiyatı veya
Cooler Master Devastator II Kırmızı LED Türkçe Klavye + Fiyatı
Kayseri de oturuyorum bugüun bir kaç tane bilgisayarcıya uğradım bu sistemi sordum hepside g4560 ı oyun konusunda yerden yere vurdu işte bir süre oyun oynarsınız sonra takılmalar başlar falan dediler.

Kayseri de oturuyorum bugüun bir kaç tane bilgisayarcıya uğradım bu sistemi sordum hepside g4560 ı oyun konusunda yerden yere vurdu işte bir süre oyun oynarsınız sonra takılmalar başlar falan dediler.
Tipik Pentium yorumu. Hocam bende toplayacaktım ve bende bir arkadaşa uğradım. O da aynısını dedi. Ne yazık ki doğru değil. G4560 fiyatına göre çok iyi bir işlemcidir. Gönül rahatlığıyla alınabilir.

Arkadaşın da dediği gibi klasik bakkal. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı