2300 TL telefon önerisi

G6'da kronik sorun var. Nokia 8 kamera olarak başarılı değil. Pocophone F1 yine iyi bir tercih olabilir. Mi 8 Lite iyi ama daha iyileri çıkacak yakın zamanda.
G5'ten sonra kalmadı deniliyor. Bir daha araştırmanızı tavsiye ederim. NOKİA 8 sadece kamera için değil; ozo audio , SD 835 , çift taraflı kamera kullanımına , ön tarafta 4 k video kaydı gibi çoğu telefonda bulunmayan özelliklere de sahip. MI 8 LITE yeteri kadar iyi olduğunu düşünüyorum.

100 tl. ekle meizu 16 al. Sd 710 ois'li arka kamera, s amoled ekran (çentiksiz), özgün ve güzel tasarımı var. Hem type c hemde 3,5 mm giriş var tasarımı ve donanımı başarılı bir model pişman etmez.

G5'ten sonra kalmadı deniliyor. Bir daha araştırmanızı tavsiye ederim. NOKİA 8 sadece kamera için değil; ozo audio , SD 835 , çift taraflı kamera kullanımına , ön tarafta 4 k video kaydı gibi çoğu telefonda bulunmayan özelliklere de sahip. MI 8 LITE yeteri kadar iyi olduğunu düşünüyorum.
G6'da kronik sorunla karşılaşanlar var hala sadece sorun yaşama ihtimali azaltılmış o kadar. Sorun yaşayan gördüm yine de. Nokia 8 performanslı bir telefon ama tasarım ve kamera olarak giriş seviyesi. Mi 8 Lite'de iyi ama yakın zamanda Redmi Note 7 sunulacağı için alınmamalı bana kalırsa.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı