23H2 ne zaman gelir?

Bu sorun 23H2 ile mi başladı? Umarım RTM sürümünde fixlenir.
Evet. Gözle görülür bir yavaşlama mevcut. Özellikle dosya gezgininde ilk kez açtığın sayfalarda 5 saniye gibi bekleme yaşanıyor.
Bende şu an Windows 11 23H2 22631.2428 sürümüne geçtim ama dediğiniz yavaşlık bende yok.
Bende anlamadım. 22H2 kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım. RTM ile bu sorunlar çözülür.

Evet. Gözle görülür bir yavaşlama mevcut. Özellikle dosya gezgininde ilk kez açtığın sayfalarda 5 saniye gibi bekleme yaşanıyor.

Bende anlamadım. 22H2 kullanırken böyle bir sorun ile karşılaşmadım. RTM ile bu sorunlar çözülür.

Dosya Gezgini'ni İlk açtığınızda Home menüsünde ki Klasör ve altta bulunan son kullanılanlar kısmında yükleme animasyonu bulunuyor yani klasör ve dosyalar bir animasyon eşliğinde geliyor ondan dolayı yavaş olduğunu düşünülebilirsiniz.

Hocam ben 23H2 Insider Canary 25982.1000 surumundeyim. Canary kanalinda bile kararsizlik yok bu sefer sasirtti.

Microsoft Edge'i bile canary kanalinda kullaniyorum. Bence herkes insider olmali ve geri bildirim vermeli. Herkes sikayetci windows cok kotu diye ama bir yardim eden yok.... Geri bildirim verin kanallara katilin baska turlu duzelmez bu. Dunyada milyarlarca insan ve pc sistemi var herkesin evine girip tek tek soramazlar nasil calisiyor diye

Geri
Yukarı