24.000 TL Gaming Laptop Önerisi

Legion 5'in rakibi Delta 15, Alpha 17 değilki zaten.

Ne gibi sorunları oluyor hocam ben AMD 6700M ekran kartlı laptop kullanıyorum memnunum.

Hocam bende AMD laptop kullananlardan biriydim hatta eski laptopumda 7670M vardı. Gayet memnundum yalnız bu Alpha'larda yazılımsal sıkıntılar olabiliyor özellikle mimari ve mühendislik tarzı programlar kullanmak istediğinde düşük performans ve uyum sorunu yaşatıyor.

Son düzenleme:
Vallahi ben şikayetler hariç mail atmıştım gelen mail aynen böyle yazıyor. "Monster Notebook olarak 23.12.2021 tarihinde tüm ürünlerimizde fiyat indirimi yapılarak kampanya başlatılmıştır, web sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz" indirim yaptıklarını düşünüyorlar ama bakalım cimere yazmıştım yarın cevap gelir cimerden.
@omark satamazlar zaten hocamda anlaşılan 2022 model laptopları bekliyecez böyle giderse.
Bende yazdım cimere. İnşallah bir faydası olur. Diğer arkadaşların dediği gibi 1 hafta bekleyecem. İnşallah indirim yaparlar. Güzel bir indirim yaparlarsa direk v25.1'i alacağım ama yok yapmazlarsa Legion 5 direk.
Hocam bence arkadaşın önerdiği Legion 5'i kesin alın 1000TL için değer. Pişman olmazsınız.
İndirim yapmazlarsa kesin Legion 5 zaten. Monsterin kendi sitesinden 500 GB ssd'yi 512 GB Samsung ssd'ye dönüştürdüğün zaman arada 100 lira fark oluyor. 100 lira ya sadece.

Bende yazdım cimere. İnşallah bir faydası olur. Diğer arkadaşların dediği gibi 1 hafta bekleyecem. İnşallah indirim yaparlar. Güzel bir indirim yaparlarsa direk v25.1'i alacağım ama yok yapmazlarsa Legion 5 direk.

İndirim yapmazlarsa kesin Legion 5 zaten. Monsterin kendi sitesinden 500 GB ssd'yi 512 GB Samsung ssd'ye dönüştürdüğün zaman arada 100 lira fark oluyor. 100 lira ya sadece.
1 hafta ne için hocam? Yılbaşı indirimi falan olur diye mi?

1 hafta ne için hocam? Yılbaşı indirimi falan olur diye mi?
Aynen hocam. Belki bir mucize olurda kur farkını fiyatlara yansıtıp düşürürler yada yılbaşı indirimi olursa diye. Bakalım hayırlısı. Zaten monster yada Legion'dan daha iyi öneride gelmedi. Direk iki seçenek var.
Arkadaşlar şuan bugün Monster v25.1 20.499 liraya kadar düşmüş. İndirim yapmışlar.
Aynen hocam. Belki bir mucize olurda kur farkını fiyatlara yansıtıp düşürürler ya da yılbaşı indirimi olursa diye. Bakalım hayırlısı. Zaten Monster ya da Legion'dan daha iyi öneride gelmedi. Direk iki seçenek var.
Arkadaşlar şu an bugün Monster v25.1 20.499 liraya kadar düşmüş. İndirim yapmışlar.

Ama gene yeterli değil. Dolar 10 lira civarındayken 15.600 liraydı şu an hiç yoktan 18-19 lira civarında olması gerekiyor. Şimdiye kadar yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim çok çok sağ olun iyi ki varsın. Bugünkü indirimden sonra kararım Monster v25.1'den yana. Ama birazcık daha düşerse çok iyi olur.

Son düzenleme:
Aynen hocam. Belki bir mucize olurda kur farkını fiyatlara yansıtıp düşürürler ya da yılbaşı indirimi olursa diye. Bakalım hayırlısı. Zaten Monster ya da Legion'dan daha iyi öneride gelmedi. Direk iki seçenek var.
Arkadaşlar şu an bugün Monster v25.1 20.499 liraya kadar düşmüş. İndirim yapmışlar.

Yaptığımız şikayetler sonuç verdi arkadaşlar cimer bastırmış galiba :) şu an Monster firmasından arandım T7 v25.1 anlık olarak 20.400TL'ye düştü bir tık daha düşmesi gerektiğini adamlara söyledim bakalım ne olacak.

Aynen hocam. Belki bir mucize olurda kur farkını fiyatlara yansıtıp düşürürler yada yılbaşı indirimi olursa diye. Bakalım hayırlısı. Zaten monster yada daha iyi öneride gelmedi. Direk iki seçenek var.
Yaptığımız şikayetler sonuç verdi arkadaşlar cimer bastırmış galiba :) şu an Monster firmasından arandım T7 v25.1 anlık olarak 20.400TL'ye düştü bir tık daha düşmesi gerektiğini adamlara söyledim bakalım ne olacak.
Olumlu bir adım. Aksi kendileri için de zararlı olurdu satamayacakları için.1500 dolardan kuru 13.5 alarak 20.250 yapıyor.

Geri
Yukarı