24.000 TL Video ve Render için sistem önerisi

garip1596

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Grafik tasarım ve video editleme işleriyle uğraşıyorum. 24 bin TL bütçem var. Aşağıdaki sistemde anakartı B550M yapsam, RAM'leri Kingston ile değiştirsem, SSD'yi yine 1TB Kingston marka yapsam, üzerine de sıvı soğutma eklesem bu sistem işimi görür mü? Önerebileceğiniz başka hazır sistem varsa onları da görmeyi çok isterim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba,

Grafik tasarım ve video editleme işleriyle uğraşıyorum. 24 bin TL bütçem var. Aşağıdaki sistemde anakartı B550M yapsam, RAM'leri Kingston ile değiştirsem, SSD'yi yine 1TB Kingston marka yapsam, üzerine de sıvı soğutma eklesem bu sistem işimi görür mü? Önerebileceğiniz başka hazır sistem varsa onları da görmeyi çok isterim.

Aşağıdaki sistem?

Merhaba,

Sistem gelmemiş.

Attığınız sistem gayet güzel. Sıvı soğutmada alınabilir. Ancak o sistemin içinden seçilme şansı varsa seçmeyin ekstra sonra alırsınız.

Sistem alırken ekstra birkaç farklı soğutucu seçeneği sunuyor. Oradan almayıp dışarıdan almam daha mı mantıklı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı