24.000 TL'ye oyun ve yazılım için kullanılacak laptop önerisi

Bütçe
24000TL
@Berk Emre @616833 hocam bütçeyi 28-29 yapabiliriz soğutması iyi bir şey olursa cok memnun olurum.

Hocam bu güzel Windowsuda var 32gb ram 512gb 6gb ekran kartı var güzel performans verir soğutmasıda güzel zam gelecek aman kaçırmayın

@Berk Emre @616833 hocam bütçeyi 28-29 yapabiliriz soğutması iyi bir şey olursa cok memnun olurum.

Bu da 1TB olanı hocam

Hocam bu güzel Windowsuda var 32gb ram 512gb 6gb ekran kartı var güzel performans verir soğutmasıda güzel zam gelecek aman kaçırmayın

Bu da 1TB olanı hocam

Buldum mediamarkta 28k 1500 TL'de indirim varmış 26.5k oldu.
Aman aman MediaMarkta yanaşmayın o fiyata daha güzel victuslar var sonra ekran mekran elinizde kalır benden demesi (yaşadım 😃(

@Berk Emre 13500H ve 4050 olan Victus daha iyi.

Hocam bu güzel windowsuda var 32 GB RAM 512 GB 6 GB ekran kartı var güzel performans verir soğutmasıda güzel zam gelecek aman kaçırmayın.

Bu da 1TB olanı hocam.

Aman aman mediamarkta yanaşmayın o fiyata daha güzel Victus'lar var sonra ekran mekran elinizde kalır benden demesi (yaşadım 😃(

TDP değeri 45W hocam attığınız modelin yeterli olacağını hiç sanmıyorum.

Soru cevapta satıcı 45W demiş. Anlamadım kendi sitesinde de yok HP'nin ya da ben bulamadım. İşlemciye mi demiş 45 W diye acaba?

Evet islemci, GPU 100W o modelde. Benim attığım 4050 ise 75W. HP Victus ve Omen serisi TDP değerleri burada mevcut;

Evet islemci, GPU 100W o modelde. Benim attığım 4050 ise 75W. HP Victus ve Omen serisi TDP değerleri burada mevcut;

Teşekkürler hocam sağ olun.

Bütçe biraz daha artar mı? Bu model F/P değil. İşlemci olarak eski nesil ve 90W 3060 bulunduruyor. Ekstra olarak vs 2022 ve VS Code gibi IDE'ler Intel'i sever. Bu ürüne bakmanız çok daha iyi olur;

Hocam bu modelde MUX Switch var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı