24 Aralık Fenerbahçe-Galatasaray maç öncesi analizi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boey'in hareketlerine derken, hangi hareketine dostum? Pozisyon at da yorumlayalım.
Ayrıca her itiraza kart çıkaranlar bugün neden İrfancan'a o kadar itiraza rağmen 2 sarıdan kırmızı kart çıkarmadı?

İşkembeden sallamaya bayılıyorsunuz, bugüne kadar futbol dolu Instagram keşfetimde veya Youtube'da bir tane bile Galatasaray Sniper'la vurulma anı videosu görmedim. Youtube'a "Sniper'la vurulma anı" yazınca da nedense hep Fenerbahçe oyuncularının Sniper'la vurulma anı çıkıyor. Hatta artık öyle bir hal almış ki, "Galatasaray Sniper'la vurulma anı" yazınca bile Fenerbahçe oyuncularının Sniper'la vurulma anları çıkıyor 😄. Bari yalan konuşmayın.

Klasik ucuz bahanelerinizden de ondan 😃. Futbol varsayımlarla değil gerçeklerle oynanır, size boşuna "Hayalperest" demiyoruz.
Ben sana ne dersem yalanlıyorsun cidden daha uzatmayalım bu konuyu. Yoksa bitmeyecek asla.

Hakemi yanıltmaya değil bizim osayinin bir kaymasına sarı çıkartılıyorsa o Boey'in hareketlerine çoktan 2 sarıdan kırmızı kart gelirdi. Ayrıca sizin Sniper'la vurulma anlarınız her gün cirit atıyor özellikle bir maç olmasına gerek yok. 😆

Bunu ciddi ciddi söylediniz mi? Galatasaraylılar bile kendini yere atarak faul alan oyuncularının makarasını geçmeye başlamış durumda, her yerde özellikle torreira editleri boy geziyor hiç mi sosyal medyaya bakmıyorsunuz? Sadece Galatasaray ve taraftar sayfaları hesaplarında geziyorsunuz galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı