24 ay taksitle iPhone 11 almak

Şöyle cevap görmek istedim açtığıma pişman oldum konuyu cidden soğuttular şu an telefondan.
Gerçekten İPhone almak istiyorsanız hocam 24 ay taksit falanla uğraşmanıza gerek yok. İPhone SE 2020'de işinizi görür. İPhone 11 ile aynı işlemciyi kullanıyorlar sonuçta. Sadece ekranı küçük ama donanım olarak sağlam bir cihaz. Taksitle falan uğraşmak eziyet oluyor insana. Bu işlerden anlayan birisini etiketleyeyim ben iyisi. @Setsuna Yuki

Bizim amacımız telefonu kötülemek değil fakat 24 ay taksitle bir telefon almak ve bu telefonun bu kadar yüksek fiyatta olması ülkemizde eğer işinize de o kadar lazım değilse sadece işletim sistemi için almak istiyorsanız mantıklı olmadığını söylüyoruz. 24 ay taksitle neler neler alınabiliyor.

Gerçekten iPhone almak istiyorsanız hocam 24 ay taksit falanla uğraşmanıza gerek yok. iPhone SE 2020'de işinizi görür. iPhone 11 ile aynı işlemciyi kullanıyorlar sonuçta. Sadece ekranı küçük ama donanım olarak sağlam bir cihaz. Taksitle falan uğraşmak eziyet oluyor insana. Bu işlerden anlayan birisini etiketleyeyim ben iyisi. @Setsuna Yuki

Teşekkürler cevabın için.

Şu an gerçekten o kadar içimi karamsadılar ki şu an Apple seçtiğim için kendimi aşağılık enayi hissetmeye başladım 24 ay taksit istediğim içinde bir o kadar da fakir. Arkadaşların yorumlarının eseri.

Şu an gerçekten o kadar içimi karamsadılar ki şu an Apple seçtiğim için kendimi aşağılık enayi hissetmeye başladım 24 ay taksit istediğim içinde bir o kadar da fakir. Arkadaşların yorumlarının eseri.
Asıl anlatılanı değil inanmak istediğiniz şeyi görüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı