24 inc 144Hz 1ms vs 27 inc 165Hz 1ms

Çok yakın mesafeden kullanmayacaksan 27" öneririm.

Arastiracagim

Bu monitorden memnun kalırım degilmi bir sorun cikarmaz arkadasim itopyadan aldiginda sorun yasamisti viewsonic almisti

Arastiracagim

Bu monitorden memnun kalırım degilmi bir sorun cikarmaz arkadasim itopyadan aldiginda sorun yasamisti viewsonic almisti
Hocam belli olmaz. Klasik bir lafımız vardır teknoloji şans işi diye. Monitör memnun eder, IPS panel renk kalitesini en iyi bu panel veriyor. Monitör geldiğinde ölü piksel testi yaparsınız.

Ek olarak monitör indirimde bu fiyata IPS, 1ms GtG kalmadı.

Ben 27 inç kullanıyorum ve gayet memnunum. Ve herhangi bir pikselleşme sorunu yok. Alırken bende çok düşündüm 24 mü almalıyım diye ama iyi ki 27 almışım diyorum. Tabiki 2K çok daha iyi olacaktır 27inç'de ama 1080p'de oldukça memnun etti beni. Masan müsaitse 27inç tavsiye edebilirim

Ben 27 inç kullanıyorum ve gayet memnunum. Ve herhangi bir pikselleşme sorunu yok. Alırken bende çok düşündüm 24 mü almalıyım diye ama iyi ki 27 almışım diyorum. Tabiki 2K çok daha iyi olacaktır 27inç'de ama 1080p'de oldukça memnun etti beni. Masan müsaitse 27inç tavsiye edebilirim
Ömründe 15.6" dan büyük ekran kullanmayan gelmiş 24" al diyor ona gülüyorum 😀 Şuan 1080p 32" ekrandan yazıyorum. Eskiden 17.3" laptop ekranını kullanıyordum oyunu uygulamayı geçtim film izlerken bile hissiyatı değişti. Tabii ki ekranla aramda 40cm var. Gayet de güzel.

Geri
Yukarı