24 inç 165 Hz ve 1 ms monitör önerisi

Bütçe
Ortlama 3100 Tl
Hocam attığınız bütçemi aşıyor ama.
2,899TL hocam;

Ayrıca site güvenilir kendim de monitörümü oradan aldım, bütçe genişlerse @Saint Lucia hocamın attığı monitöre bakın.

Hocam attığınız bütçemi aşıyor ama.
Edit: Yeni gördüm. Ucuzmuş. Hoparlör var mı peki?
Yok diye biliyorum hocam bimden vs 50-100 liraya monitör hoparlörlerinden daha kaliteli hoparlör bulursunuz.

Hocam bir de neden VA panel önermezsiniz? Bildiğim kadarıyla VA paneller daha iyi.

Kötü değil orta. IPS fark atar. Kötü olan TN panel.

IPS-vs-VA-vs-TN-Panel-Ozellik-ve-Karsilastirmasi.jpg

VA en soluk panel hocam en iyisi IPS renk açısından eğer attığım monitörü alıp test ederseniz önceki monitörle arasındaki farkı görürsünüz.
Yanlış bilgi verme.

Konuyu farklı yerlere taşıyorsunuz bakın. Doğru bilgi vermeden araştırmadan yazmayın.
Acer fiyatından dolayı öneriliyor fakat giriş seviyesi bir monitör. Bazı arkadaşlarda IPS Glow aşırı yüksek olduğu için iade ettiler.
Alınır fakat yüksek bir beklentiniz olmasın. Bütçe arttırılmalı daha garanti marka model seçilmeli.
@berk1937 Samsung alınmaz diye forumda bas bas bağırmışlığım var. Gördüğün gibi kronik sorunlu. Alabiliyorsanız bütçe el veriyorsa Dell'den bakalım monitör size yoksa Gigabyte.

Konuyu farklı yerlere taşıyorsunuz bakın. Doğru bilgi vermeden araştırmadan yazmayın.
Acer fiyatından dolayı öneriliyor fakat giriş seviyesi bir monitör. Bazı arkadaşlarda IPS Glow aşırı yüksek olduğu için iade ettiler.
Alınır fakat yüksek bir beklentiniz olmasın. Bütçe arttırılmalı daha garanti marka model seçilmeli.
@berk1937 Samsung alınmaz diye forumda bas bas bağırmışlığım var. Gördüğün gibi kronik sorunlu. Alabiliyorsanız bütçe el veriyorsa Dell'den bakalım monitör size yoksa Gigabyte.
Hocam bütçeyi biraz daha arttırıp bunu mu alayım ? Daha iyi bir öneriniz var mı ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı