24 inç 165 Hz ve 1 ms monitör önerisi

Bütçe
Ortlama 3100 Tl
Hocam bütçeyi 200 Tl arttırıp bunu mu alayım ? Daha iyi bir öneriniz var mı ?
Hocam bütçeyi arttırıp alın o fiyata daha iyisi yok arttıramazsanız Acer 'ı alın.

Aklımda yanlış kalmış, attığınız monitör hiç duyulmamış markalardan biri ben olsam tercih etmezdim.

Hocam bütçeyi 200 TL arttırıp bunu mu alayım? Daha iyi bir öneriniz var mı?

Çoğu mağazasında stoklar bitmeye başladı bile. Bu fiyatlarda artık monitör kalmadı adamakıllı. Bu Gigabyte seni uzaya çıkartmaz fakat günlük kullanıcının fazlasıyla işini görür. Ölü piksel mevzusu İtopya'da biraz sıkıntılı o kadar. Monitör F/P.

Çoğu mağazasında stoklar bitmeye başladı bile. Bu fiyatlarda artık monitör kalmadı adamakıllı. Bu Gigabyte seni uzaya çıkartmaz fakat günlük kullanıcının fazlasıyla işini görür. Ölü piksel mevzusu İtopya'da biraz sıkıntılı o kadar. Monitör F/P.

Hocam zaten ölü pixelden çok çekdim. İadenin veya değişim kolay olduğu bir siteden önerseniz.

@Saint Lucia Dell'den de onerilerinizi alabilirim. Olmadi Gigabyte'i Itopya'dan gidip alayim stoklar tukenmeden. Bekledigim en alt ozellikler sunlar:
  • IPS olmasi
  • Yenileme hizinin en az 144 Hertz olmasi
  • 1080p+ olmasi
  • Asansor yapisi olursa tadindan yenmez ama olmasa da olur.
  • 3000-4000 TL arasi fiyata sahip olmasi.

Ilk defa yorumlara bakmadan bir urun aldim o yuzden boyle oldu hocam. Onceki monitorum de Samsung, gram ghosting yok, buna aldandim.

Hocam zaten ölü pixelden çok çekdim. İadenin veya değişim kolay olduğu bir siteden önerseniz.

Maalesef böyle bir şey mümkün değil. Ölü piksel şans meselesidir. Satıcıyla alakası olmayan bir durum. Üretim hatası kısacası.
Durduk yere "X" bir satıcıdan ürün alamazsın. Tamam Amazon daha iyi hizmet sunar bu konuda. Fakat her ürün her yerde satılmaz.

@Saint Lucia Dell'den de onerilerinizi alabilirim. Olmadi Gigabyte'i İtopya'dan gidip alayim stoklar tukenmeden. Bekledigim en alt ozellikler sunlar:
  • IPS olmasi
  • Yenileme hizinin en az 144 Hertz olmasi
  • 1080p+ olmasi
  • Asansor yapisi olursa tadindan yenmez ama olmasa da olur.
  • 3000-4000 TL arasi fiyata sahip olmasi.

Ilk defa yorumlara bakmadan bir ürün aldim o yuzden boyle oldu hocam. Onceki monitörüm de Samsung, gram ghosting yok, buna aldandim.

3-4 arasına Dell yok üzülerek belirteceğim. Olan bir monitörü var 2 sene önce F/P'yi artık alınmaz. Bu Gigabyte ise F/P bandında ama stok bitince 1K artacak fiyatı.

Maalesef böyle bir şey mümkün değil. Ölü piksel şans meselesidir. Satıcıyla alakası olmayan bir durum. Üretim hatası kısacası.
Durduk yere "X" bir satıcıdan ürün alamazsın. Tamam Amazon daha iyi hizmet sunar bu konuda. Fakat her ürün her yerde satılmaz.

Hocam o zaman o monitörü alıyorum. Alternatif olarak öneriniz var mı? Alacağım zaman bir sıkıntı çıkarsa onu alırım diye.

Bu baktığın VA panel dostum. VA riskli olur. Ghosting denen olay VA'larda meşhurdur. Alma demem çünkü iyi fiyata düşmüş fakat ghosting olursa karışmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı