24 inç oyuncu monitör tavsiyesi

Bütçe
2000

Galvarino

Centipat
Yer
Wall Maria
Daha fazla  
En az 250 nit parlaklık.
IPS panel olacak.
1920-1080P.
144 Hz.
1ms.
24 inç.
Hoparlör olursa çok iyi.
2 Adet HDMI girişi olursa süper olur. Display kablo ile işim olmayacak.
Gözü ağrıtmayan, renklerde üzmeyecek ve rekabetçi oyunlarda iyi bir deneyim sağlayacak, ghosting yapmayan ve ölü piksel kusurlarından uzak bir bir monitör arıyorum.
Işık sızması sorunu çok rahatsız eder mi?
Tasarım olarak da ince çerçeve önceliğim.

Not: Daha önce XG2405 aldım fakat 10 tane ölü piksel çıkınca o modelden soğudum.

En az 250 nit parlaklık.
IPS panel olacak.
1920-1080P.
144 Hz.
1ms.
24 inç.
Hoparlör olursa çok iyi.
Gözü ağrıtmayan, renklerde üzmeyecek ve rekabetçi oyunlarda iyi bir deneyim sağlayacak, ghosting yapmayan ve ölü piksel kusurlarından uzak bir bir monitör arıyorum.

Not: Daha önce XG2405 aldım fakat 10 tane ölü piksel çıkınca o modelden soğudum.

Bütçe?

En az 250 nit parlaklık.
IPS panel olacak.
1920-1080P.
144 Hz.
1ms.
24 inç.
Hoparlör olursa çok iyi.

1500TL;

2000TL,

AOC'da fazla olarak hareket kabiliyeti avantajları, 2 HDMI girişi, çok daha iyi renk gamutları ve daha iyi FreeSync (Premium) var.

İkisi de IPS, ikisinde de hoparlör var, ikisi de 250cd.

Işık sızması normal seviyede olursa günlük kullanımı etkilemez.

İsteklerini teknik özellikleriyle tam anlamında karşılayan bir model olan AOC 24G2U/BK adlı monitörü öneriyorum. Amazon Türkiye üzerinde 2000 TL'nin altında bulunuyor. Teknik özelliklerine Epey adlı siteden bakabilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

1500TL;

2000TL,

AOC'da fazla olarak hareket kabiliyeti avantajları, 2 HDMI girişi, çok daha iyi renk gamutları ve daha iyi FreeSync (Premium) var.

İkisi de IPS, ikisinde de hoparlör var, ikisi de 250cd.

Işık sızması normal seviyede olursa günlük kullanımı etkilemez.
Teşekkürler. Servisi nasıldır acaba?

Hoparlörü var istdiklerini ve bütçeni de sağlıyor. Benim AOC'a bir sempatim var. Öneririm.
Bu monitörü seçerseniz Amazon.com.tr'den alın.

Geri
Yukarı