24 ınch monitör tavsiyesi

Bütçe
1200

Schizophren

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
FPS oyunu oynamıyorum. Bütçe Max 1200, Hz önemli değil ama 75 tercihimdir. 24 inch ile 27 inch arası düşünüyorum. Bulduğum bazıları.
Philips
HP
Asus
Philips
Bu gece ince hesap Gaming gecesi var, orada yakalayabilirsem oraradan alırım fakat garantisi olmadığı için bu alternatifleri düşündüm. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
144 hz fazla kaçıyor. 75 olsun ama inch artsa daha mantıklı değil mi?
Nesi fazla kaçıyor hocam? Anlamadım.
1080p'de maksimum 24" öneriyoruz, eğer video edit vs. yapmıyorsanız. Aksi taktirde görüntü kalitesi bozuluyor.

Nesi fazla kaçıyor hocam? Anlamadım.
1080p'de maksimum 24" öneriyoruz, eğer video edit vs. yapmıyorsanız. Aksi taktirde görüntü kalitesi bozuluyor.
Diyorum ki 144 yerine 75 olsa yani tamam 144 daha iyi, aldığım fpsi bana daha iyi göstericektir bundan sonra fakat 144 olması yerine inch artsa olmaz mı. Forumda geziyorum 2 saattir ve 27 inch kullanan çoğu kişide 1080p'de pikselleşme yokmuş.

FPS oyunu oynamıyorum. Bütçe Max 1200, Hz önemli değil ama 75 tercihimdir. 24 inch ile 27 inch arası düşünüyorum. Bulduğum bazıları.
Philips
HP
Asus
Philips
Bu gece ince hesap Gaming gecesi var, orada yakalayabilirsem oraradan alırım fakat garantisi olmadığı için bu alternatifleri düşündüm. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

27 inch alabilirsin. 60 Hz de olsa iyi oluyor ama HP markayı ben beğendim ben onu alabilirim sanada tavsiye ediyorum.

Diyorum ki 144 yerine 75 olsa yani tamam 144 daha iyi, aldığım fpsi bana daha iyi göstericektir bundan sonra fakat 144 olması yerine inch artsa olmaz mı. Forumda geziyorum 2 saattir ve 27 inch kullanan çoğu kişide 1080p'de pikselleşme yokmuş.
Pikselleşme oyunda belli olur. 27" ile AA kapat bakalım ne oluyor oyun.
144Hz almak varken 75Hz almak saçmalık, önerdiğim monitörü düşünmeden alabilirsiniz. Hayırlı olsun.
24" gayet büyük ve yeterli ayrıca.

Peki bütçeyi aşmadığımız sürece yani max 1200 fiyatlı alabileceğim en uygun olanı hangisi?
Pikselleşme oyunda belli olur. 27" ile AA kapat bakalım ne oluyor oyun.
144Hz almak varken 75Hz almak saçmalık, önerdiğim monitörü düşünmeden alabilirsiniz. Hayırlı olsun.
24" gayet büyük ve yeterli ayrıca.

Peki bütçeyi aşmadığımız sürece yani max 1200 fiyatlı alabileceğim en uygun olanı hangisi?
1200TL veya altına hep kalitesiz panel ve 21.5 inç modeller var hocam. Şu an bütçeniz 1700TL bile olsa ben yine Samsung derim. Bu fiyat bandında alınabilecek tek model budur.

75 hertz almanız hem göz sağlığı açısından hem de akıcılık açısından tavsiyem değildir. 1.200 Bütçe ile zaten 144 hertz bulmak epey zor olur. Size tavsiyem üzerine biraz katıp @Liutenant 'n önerisine göz atmanız. Yoksa sırf inch yüzünden monitör para verilmeye değmez. Ek olarak eğer güçlü bir sisteminiz varsa 2k çözünürlükte 27 inch monitörlere de bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı