24 ınch 1080P 144 Hz monitör tavsiyesi

isik

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, MSI GT62vr 7re dominator Pro kullanmaktayım. Ancak laptop ekranım 60 Hz. Kendime Display Port girişi içeren bir monitör almak istiyorum. 144 Hz - 1 ms ve 1080P olacak şekilde bir monitör olması lazım. Bütçe olarak 1500 TL civarında bir bütçem var. Fotoğraf editleme, video editleme ve oyun oynayacak şekilde kullanım şekillerim olacak. Bu bütçe için önerisi olan var mıdır?
Şimdiden teşekkür ederim, herkese iyi forumlar dilerim.

Arkadaşlar merhaba, MSI GT62vr 7re dominator Pro kullanmaktayım. Ancak laptop ekranım 60 Hz. Kendime Display Port girişi içeren bir monitör almak istiyorum. 144 Hz - 1 ms ve 1080P olacak şekilde bir monitör olması lazım. Bütçe olarak 1500 TL civarında bir bütçem var. Fotoğraf editleme, video editleme ve oyun oynayacak şekilde kullanım şekillerim olacak. Bu bütçe için önerisi olan var mıdır?

Bende AOC marka C24G1 monitör var 144 Hz 1 ms kavisli ekran gayet de memnunum fakat fiyatı şu an 1630 TL İtopya'da bende oradan almıştım eğer bütçeyi biraz daha arttırabilirsen tavsiye ederim.

arkadaşlar merhaba, MSI GT62vr 7re dominator Pro kullanmaktayım. Ancak laptop ekranım 60 Hz. Kendime Display Port girişi içeren bir monitör almak istiyorum. 144 Hz - 1 ms ve 1080P olacak şekilde bir monitör olması lazım. Bütçe olarak 1500 TL civarında bir bütçem var. Fotoğraf editleme, video editleme ve oyun oynayacak şekilde kullanım şekillerim olacak. Bu bütçe için önerisi olan var mıdır?

Rampage öneririm kullanıyorum ve memnunum 1 ms
Ayrıca kavisli.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı